2017-11-10T19:05:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Wydmusach. Dwie osoby trafiły do szpitala

REKLAMA
fot. OSP Myszyniec
REKLAMA
0
1
0
Niebezpieczny wypadek w Wydmusach pod Myszyńcem. W wyniku dachowania osobowego vw poszkodowane zostały dwie osoby. Kierująca autem twierdzi, że próbowała ominąć jadącego jezdnią nieoświetlonego rowerzystę, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem.

Do wypadku doszło w piątek, 10 listopada około godziny 17:00 w miejscowości Wydmusy na dk-53. Kierująca vw 48-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego jadąc od strony Myszyńca straciła panowanie nad autem, zjechała na pobocze i dachowała.

- Według wstępnych ustaleń, kierująca vw chcąc uniknąć zderzenia z nieoświetlonym rowerzystą, wykonała gwałtowny manewr kierownicą w wyniku czego straciła panowanie nad autem i dachowała. Przedstawioną przez kobietę wersję wydarzeń ustalają obecnie funkcjonariusze ostrołęckiej policji. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, które przewieziono do szpitala – powiedział nam aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Jak udało nam się dowiedzieć, w wypadku oprócz kierującej autem, poszkodowany został także młody pasażer – 24-letni mężczyzna.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy naszemu Czytelnikowi, Konradowi.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.