2018-06-12T09:13:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Wypadek w Złotej Górze [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Wczoraj o godzinie 19:40 do dyżurnego ostrołęckich policjantów wpłynęła informacja dotycząca wypadku drogowego na trasie Łyse – Kuzie.

Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi z posterunku policji w Łysych oraz służby ratunkowe. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący seatem 20 –letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego w m. Złota Góra na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Wraz z nim podróżowała o dwa lata młodsza pasażerka, obydwoje zostali zabrani do szpitala. Alkomat wykazał, że kierujący tym pojazdem był trzeźwy.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku policji w Łysych.

- Pamiętajmy, że nawet na suchej nawierzchni praw fizyki nie jesteśmy w stanie oszukać, nie ufajmy do końca systemom bezpieczeństwa, w które są wyposażone nasze pojazdy. Mają one za zadanie wspomagać jedynie pracę kierowcy, ale nie zastąpią nam zdrowego rozsądku. Apelujemy także do młodych kierowców, aby nie przeceniali swoich umiejętności i dostosowywali prędkość do tego co aktualnie dzieje się na drodze - informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.