2018-05-10T17:20:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Zablokowana droga na Warszawę. Śmiertelny wypadek w Dyszobabie [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
10 maja po godz. 15.00 w miejscowości Dyszobaba (pow. makowski) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu osobowej skody z ciężarówką zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.

Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący skodą superb 54-letni mieszkaniec Nidzicy jadąc w kierunku Ostrołęki zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarówką. Następnie auto odbiło się wróciło na prawy pas i ponownie zjeżdżając na lewą stronę jezdni uderzyło w kolejnego TIR-a.

- W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 75-letnia pasażerka, do szpitala przewieziono kierowcę oraz 82-letniego pasażera. Obecnie na miejscu trwają nadzorowane przez prokuratora czynności mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia. Ruch na DK-61 między Ostrołęką a Różanem jest zablokowany i odbywa się wyznaczonymi przez policję objazdami. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności – powiedziała nam sierżant sztabowa Monika Winnik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.
fot. eOstroleka.pl

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.