2017-11-03T12:05:14+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Zabójstwo w Małkini Górnej. Bartłomiej S. z zarzutami

REKLAMA
REKLAMA
0
0
3
Najlepszy komentarz
~Gość, 13:07 04-11-2017,   0%
dożywocie mu się należy
odpowiedz   •   oceń :  
Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa do jakiego doszło przed kilkoma dniami w Małkini Górnej w pobliżu dworca kolejowego. Nie żyje 41-letni Arnold D., a o jego morderstwo podejrzewany jest 24-letni Bartłomiej S. z powiatu kętrzyńskiego.

- Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej, prowadzi śledztwo przeciwko Bartłomiejowi S., podejrzanego o zabójstwo.
Podejrzany wielokrotnie uderzał i kopał Arnolda D. po całym ciele, po głowie, dusił go rękami. Z ciężkimi obrażeniami ciała w postaci wieloodłamowego złamania żuchwy po stronie lewej, obustronnego złamania kości gnykowej oraz złamania chrząstki nalewkowatej i różkowatej krtani z rozległymi podbiegnięciami krwawymi w zakresie błony śluzowej krtani oraz obrzękiem błony śluzowej krtani, złamania żeber IV, V, i VI po stronie prawej, złamania trzonu mostka w połowie jego długości, krwiaka śródpiersia  przedniego, masywnych obustronnych krwiaków okularowych, masywnego stłuczenia tkanek miękkich twarzy, trzech ran tłuczonych twarzy i owłosionej skóry głowy, śladowego  krwawienia podtwardówkowego, stłuczenia mięśni prostych brzucha tuż nad spojeniem łonowym, które spowodowały ostrą niewydolność oddychania i krążenia, pozostawił go na torach kolejowych w okolicy Małkini Górnej - czytamy w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

Bartłomiej S. przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i złożył obszerne wyjaśnienia. Wobec podejrzanego stosowany jest środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności na okres nie krótszy od lat 8, kara 25 pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 13:07 04-11-2017,   0%
dożywocie mu się należy
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 01:23 05-11-2017,   0%
Za coś takiego powinna być kara śmierci
odpowiedz   •   oceń :  
~Dżoł , 11:41 05-11-2017,   0%
Powinno być w Polsce krzesło elektryczne dla takich zwyrodnialców bo napewno to nie człowiek.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.