2019-01-25T08:50:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

Zaczynamy ferie. Prognoza pogody dla Ostrołęki i regionu

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
0
0
Jak w prognozach synoptyków wygląda sytuacja na nadchodzący weekend? Są dobre wiadomości dla uczniów rozpoczynających ferie zimowe. Zadowoleni nie będą za to kierowcy - zima przypuściła kolejny atak.

Na piątek, 25 stycznia synoptycy prognozują opady śniegu, miejscami nawet dość intensywne. Biały puch sypał będzie przez cały dzień, bez przerwy aż do godziny 22:00. Temperatura nie przekroczy – 6 stopni a w nocy spaść może do – 10 kreski. Warunki te sprawią nie lada problem kierowcom i drogowcom, którzy mogą nie zdążyć z odśnieżaniem ulic z wciąż padającego śniegu.

W sobotę nad ranem znów zacznie padać śnieg. Opady będą się utrzymywały przez cały dzień z niewielkimi przerwami. Będzie też nieco lżejszy mróz. W ciągu dnia około -4 stopnie i w nocy około -6.

W niedzielę nie powinno już padać, będzie też mniejszy mróz w ciągu dnia – według prognoz termometry wskażą około -3 stopnie, ale za to w nocy znów pomrozi, nawet do -10.

A od poniedziałku ponownie śnieg. Z informacji tej z całą pewnością ucieszą się uczniowie, dla których właśnie rozpoczyna się dwutygodniowa przerwa w nauce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.