2017-11-15T13:30:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Zadbaj o swoją skórę zimą z gabinetem Serenity Day Spa

REKLAMA
REKLAMA

Są pory roku, które kochamy, lubimy, znosimy i nienawidzimy.  Jak każdy z nas ma swoją ulubioną porę roku. Powoli, wolnym krokiem  wychodzimy z okresu jesiennego a wkraczamy w okres zimowy. Wraz z zimą musimy zadbać o naszą skórę, która za nią nie  przepada. Mróz, zimny wiatr działają na naszą cerę wysuszająco. Dlatego istotne jest, aby zimą skórę odżywiać i regenerować. Korzystając

z długich wieczorów można śmiało zaplanować popołudniowy relaks  w gabinecie.

Zazwyczaj wybierając się do drogerii decydujemy się na zakup kosmetyków + lat , +20,+30 itd. Tylko nie  zawsze nasza skóra potrzebuje tego ,co jest zawarte w danym kosmetyku. Dlatego też warto  wybrać się do specjalisty, aby pomógł nam dobrać odpowiednie kosmetyki dla naszej skóry.

Wykwalifikowany personel  wykonuje zabiegi profesjonalnych  produktach marki Jean D’Arcel , Klapp oraz McCosmetics.

Jean D’Arcel - Firma wywodząca   się z Francji . Od ponad 57 lat  dermatolodzy dążą do najwyższej jakości produktów, używają do tego najnowszej technologii oraz składników z całego świata.

Wszystkie produkty Jean D’Arcel Cosmetique wytwarzane są zgodnie z  dyrektywami standardów stosowanych podczas produkcji w branży kosmetycznej i farmaceutycznej i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, co stanowi o ich nadzwyczajnej jakości.

Klapp Cosmetics - Firma pochodzi z Niemiec i ma ponad 30 letnie doświadczenie. Założył ją Gerhard Klapp założyciel i jedyny właściciel Klapp Cosmetics, jest uznanym  na całym świecie specjalistą, wizjonerem oraz znawcą medycyny niekonwencjonalnej. Długoletnie badania oraz rozwój najnowszych substancji czynnych i metod prowadzą do najwyższego zadowolenia klientów o czym świadczy zaufanie gabinetów kosmetycznych  na całym świecie 10.000 oraz hoteli w 60 krajach.

Kosmetyki marki Klapp są jednymi z najlepszych kosmetyków pojawiających się na Polskim rynku .

McCosmetics - misją McCosmetic’s,od wielu lat, jest oferowanie zaawansowanych preparatów dla klinik medycyny estetycznej, gabinetów kosmetologicznych i ośrodków SPA. Wieloletnie doświadczenie zostało wsparte zaawansowanymi badaniami. Ciągły rozwój i najnowocześniejsze technologie, opracowane na podstawie badań przeprowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów, dają precyzyjne i długotrwałe rezultaty, z których zadowoleni są klienci na całym świecie.

Wiedza, doświadczenie i pasja, to gwarancja skuteczności.

 

W naszym salonie prowadzimy sprzedaż kosmetyków pielęgnacyjnych i leczniczych firm, które zaopatrują nas w preparaty profesjonalne. Służymy radą w doborze kosmetyków odpowiednich dla indywidualnych potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą  świąteczną zestawów prezentowychJ

 

Serenity Day Spa

Ul. Łęczysk 33

07-410 Ostrołęka

Tel. 507 721 101, 29 764 30 25

godz. otwarcia:

pon-pt  11:00-19:00

sob 10:00-14:00

www.serenityspa.pl

kontakt@serenityspa.pl

 

Artykuł sponsorowany.