2019-01-03T08:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 3 66.7%
Region,

Zaginął 19-letni Radosław Zalewski! Udostępnij, pomóż go odnaleźć

REKLAMA
REKLAMA
2
1
0
Rodzina i policja prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego 19-letniego Radosława Zalewskiego z Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna po raz ostatni widziany 31 grudnia był około północy w okolicy sklepu spożywczego w Olsztynie przy ul. Stawigudzkiej.

Z informacji przekazanych przez rodzinę zaginionego, wynika, że 19-latek w godzinach porannych wyszedł z domu w Ostrowi Mazowieckiej gdzie mieszkał i pojechał na imprezę sylwestrową do znajomych do Olsztyna.

Zaginiony 19-latek do chwili obecnej nie wrócił do swojego domu oraz nie nawiązał kontaktu ze znajomymi ani z rodziną. Policjanci apelują o każde informacje dotyczące zaginionego Radosława Zalewskiego, mogące doprowadzić do szybkiego ustalenia miejsca przebywania 19-latka.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w tej sprawie, policja prosi o kontakt osobiście w Komendzie Miejskiej w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie z osobą bezpośrednio nadzorującą poszukiwania pod nr tel. 605 549 341. Za wszystkie przekazane nam informacje w imieniu własnym oraz rodziny z góry dziękujemy.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.