2017-10-25T17:02:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Zaginął Andrzej Apaliński. Pomóżcie go odnaleźć, udostępniajcie dalej!

REKLAMA
Andrzeja Apalińskiego poszukują obecnie policjanci z kilkunastu komendy i posterunków. Pomóżcie go odnaleźć!
0
0
0
Ten mężczyzna to zaginiony przed tygodniem Andrzej Apaliński. Wyruszył do pracy do Warszawy, jednak do miejsca zatrudnienia nie dotarł. Obecnie poszukuje go policja z Ostrołęki oraz okolicznych komend i posterunków. Udostępniajcie, pomóżcie go odnaleźć!

Ostrołęccy policjanci prowadzą poszukiwania za 36 – letnim mieszkańcem gminy Olszewo – Borki Andrzejem Apalińskim. Według wstępnych informacji mężczyzna w dniu 16 października bieżącego roku około godziny 3:30 wyszedł z miejsca swojego zamieszkania w m. Żerań Duży i poszedł w kierunku Dobrołęki, skąd miał się udać autobusem do Warszawy. Jednak do miejsca zatrudnienia nie dotarł, nie skontaktował się z pracodawcą i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające wiedzę na temat poszukiwanego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Rysopis: wzrost 174 cm, waga 65 kg, szatyn włosy proste krótkie, oczy niebieskie, twarz pociągła.

W chwili zaginięcia ubrany był w: golf koloru szarego, kurtkę koloru czarnego, buty koloru jasnego, posiadał plecak w kolorze khaki.

Osoby, które mają informacje dotyczące zaginionego, proszone są o kontakt pod nr tel. 997.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również