2017-06-28T15:16:51+02:00 eOstroleka.pl 2 1 7 71.4%
Ostrołęka,

Zakończenie roku akademickiego OUTW [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
5
2
0
Po raz czwarty słuchacze Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczynają wakacje. Dziś w sali widowiskowej OCK odbyło się oficjalne zakończenie roku akademickiego 2016/2017.

W uroczystym zakończeniu roku akademickiego OUTW udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, wykładowcy, partnerzy inicjatywy skierowanej do seniorów oraz sami seniorzy – dziś w rolach słuchaczy.

Uczestniczący w licznych zajęciach seniorzy z Ostrołęki podczas dzisiejszej uroczystości odebrali dyplomy potwierdzające ich udział w różnego rodzaju kursach i warsztatach. Życzenia pogodnych wakacji i miłego wypoczynku życzyli słuchaczom OUTW prezydent Ostrołęki, przewodniczący Rady Miasta, dyrektor OCK oraz rektor senioralnej uczelni.

Słuchacze podziękowali organizatorom OUTW, wykładowcom oraz partnerom, dzięki którym zajęcia w ramach uniwersytetu miały tak wyjątkową formę.

W tym roku z oferty OUTW skorzystało ponad 200 seniorów. Dla każdego z nich była to doskonała okazja do uzupełnienia wiedzy, zdobycia nowych umiejętności, rozwoju swoich pasji i aktywnego spędzenia czasu poza domem.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.