2018-04-26T21:57:04+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych z III LO [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Maturzyści z III Liceum Ogólnokształcącego otrzymali dziś świadectwa ukończenia szkoły. Przed nimi już tylko jeden z najważniejszych egzaminów w życiu - matura.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych odbyła się w murach III LO w czwartek 26 kwietnia. Uczestniczyli w niej nie tylko uczniowie i ich rodzice, ale także władze samorządowe na czele z prezydentem miasta Januszem Kotowskim.

Nagrodę dla najlepszego ucznia w szkole odebrał Krzysztof Kotowski. Syn prezydenta Ostrołęki to laureat olimpiady historycznej i finalista olimpiady literatury i języka polskiego. Spośród uczniów z Ostrołęki najwyższą średnią ocen uzyskała Gabriela Lewandowska, a z uczniów z powiatu - Weronika Lis. Nagrody za szczególne osiągnięcia naukowe odebrali także Cezary Choduń - finalista olimpiady informatycznej, Michał Murawski – laureat międzynarodowego konkursu informatycznego „Bóbr”, Konrad Bagiński i Michał Narożny – finaliści etapu wojewódzkiego olimpiady wiedzy ekologicznej.

Uczniowie mogą już oficjalnie powiedzieć: meldujemy wykonanie zadania. Chodzi oczywiście o ukończenie liceum, bo przed nimi jeszcze jedno ważne wyzwanie: dobrze napisać maturę. Życzymy im powodzenia!

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.