2017-11-07T11:19:20+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Zapomniał gdzie zaparkował, więc zgłosił kradzież

REKLAMA
fot. KWP Radom
REKLAMA
0
0
0
Wyjątkową niefrasobliwością wykazał się 53-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który zgłosił policji kradzież auta. Należąca do niego skoda felicja miała zostać skradziona ze stacji kolejowej w Małkini Górnej. Pojazd odnaleziono około 30 kilometrów dalej. Wtedy właściciel przypomniał sobie, że to on zaparkował tam skodę, ale o tym zapomniał.

Wczoraj około południa 53-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego zgłosił w małkińskim komisariacie kradzież skody felicji. Właściciel oświadczył, że auto zaparkował w niedzielę około godz. 17:00 na stacji kolejowej w Małkini Górnej. Następnego dnia rano auta już nie było w miejscu w którym je pozostawił.

- Po przyjęciu zgłoszenia o kradzieży policjanci rozpoczęli poszukiwania auta. Samochód został odnaleziony 30 km dalej na stacji kolejowej w Czyżewie. Auto nie miało żadnych śladów świadczących o włamaniu i kradzieży. Po odnalezieniu auta właściciel przypomniał sobie, że sam zaparkował auto na stacji kolejowej w Czyżwie i z uwagi na liczne obowiązki zapominał o tym. Dalsze czynności w sprawie prowadzą małkińscy policjanci – mówi starsza sierżant Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.