2018-07-21T09:55:07+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Zderzenie osobówki z ciężarówką na DK-53 w Łodziskach

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Do niebezpiecznie wyglądającego czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Łodziska (gmina Lelis) na DK-53 relacji Ostrołęka Szczytno.

Według wstępnych policyjnych ustaleń do zdarzenia doprowadził kierowca osobowego peugeota, który na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarówką marki scania. Osobówka po uderzeniu w auto ciężarowe wypadła z drogi do rowu.

- Szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Za kierownicą osobówki siedział 38-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, ciężarówką kierował 29-letni mieszkaniec powiatu piskiego. Za spowodowaną kolizję kierowca peugeota ukarany został mandatem w wysokości 300 złotych, a do jego konta kierowcy przypisano 6 punktów karnych – informuje aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Po wypadku droga krajowa była częściowo zablokowana. Policja wprowadziła ruch wahadłowy. Do udziału w usuwaniu skutków zdarzenia zadysponowane zostały dwie jednostki strażackie – JRG PSP Ostrołęka oraz OSP Lelis.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.