2017-12-28T18:32:55+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Polska,

Złamał nos kierowcy autobusu, bo ten zabronił mu pić piwo

REKLAMA
REKLAMA
0
0
2
Najlepszy komentarz
~Gosc, 09:47 29-12-2017,   100%
Gdzie byli ludzie kierowca ciezko na chleb pracuje. Pajac pasazer pajac
odpowiedz   •   oceń :  
Do aresztu trafił 28-latek, który pobił kierowcę autobusu. Miało być to efektem jego zdenerwowania, ponieważ kierowca nie zgodził się na spożywanie alkoholu w pojeździe. 28-latek bił go po głowie i brzuchu, powodując złamanie nosa i liczne potłuczenia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 19 grudnia br. na dworcu autobusowym w Ełku. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że na trasie Olecko-Ełk do autobusu wszedł mężczyzna z otwartym piwem w ręku. Kierowca zwrócił mu uwagę, ponieważ w autobusie nie można spożywać alkoholu. Pasażer odłożył alkohol, jednak na końcowym przystanku gwałtownie zaatakował kierowcę. Sprawca uderzał go po całej głowie i kopał w brzuch. Konsekwencją tej agresji było złamanie nosa oraz liczne potłuczenia i otarcia. Po zdarzeniu mężczyzna opuścił autobus i uciekł.

Policjanci wyjaśniając wszelkie okoliczności tego zdarzenia ustalili, kim był agresor. To 28-latek mieszkaniec powiatu oleckiego. Sąd na wniosek prokuratora aresztował mężczyznę na najbliższy miesiąc. Zgodnie z kodeksem karnym za uszkodzenie ciała grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

/Warmińsko-Mazurska Policja/

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gosc, 09:47 29-12-2017,   100%
Gdzie byli ludzie kierowca ciezko na chleb pracuje. Pajac pasazer pajac
odpowiedz   •   oceń :  
~iks, 13:35 29-12-2017,   100%
Wsadzić bezwzględnie gn...ja na pięć lat. ,,Luzak" pijący piwo w autobusie, jakby nie mógł się powstrzymać kilka minut. W tej sytuacji sąd powinien  zorganizować ,,luzakowi" odpoczynek pięcioletni.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również