2018-10-12T16:20:32+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Ostrołęka,

Znakowanie rowerów nie tylko w wybranych terminach

REKLAMA
REKLAMA
0
1
0
Komenda Miejska Policji w Ostrołęce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym umożliwia rowerzystom oznakowanie jednośladu również w innych dniach i godzinach niż te dotychczas wyznaczone.

W Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce jest możliwość bezpłatnego oznakowania roweru, czyli nadania mu numeru identyfikacyjnego, który jest rejestrowany w systemie informatycznym policji. Znakowania odbywają się w pierwszy i trzeci piątek miesiąca w godzinach 13:00-15:00. Do oznakowania jednośladu potrzebny jest dowód jego zakupu oraz dowód osobisty jego właściciela.

Zrozumiałe jest, że w podanym czasie właściciele jednośladów mogą być w pracy lub szkole. Dlatego istnieje możliwość telefonicznego umówienia się na znakowanie roweru w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce w innym dogodnym terminie.

- Jednocześnie zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość podczas ustalania terminu znakowania jednośladu, gdyż ta czynność jest jedną z wielu zadań przypisanych do zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KMP w Ostrołęce - podkreśla asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.