eOstroleka.pl
Informacje Budujemy Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :

login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

ZNP negatywnie o pracy dyrektor I LO Anny Koronki

drukuj |
Dział: Ostrołęka
Tagi: Ostrołęka I Liceum Ogólnokształcące I LO dyrektor I LO Anna Małgorzata Koronka Anna Koronka ocena pracy dyrektora opinia Związku Nauczycielstwa Polskiego opinia ZNP
fot. eOstroleka.pl
fot. eOstroleka.pl
Anna Małgorzata Koronka, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce otrzymała negatywną ocenę cząstkową od Związku Nauczycielstwa Polskiego. Ocena ta może, choć nie musi zaważyć o jej losie w zbliżającym się konkursie na stanowisko dyrektora najstarszej szkoły średniej w regionie.

W związku ze zbliżającym się okresem oceny pracy na stanowisku dyrektora w I Liceum Ogólnokształcącym, organ prowadzący placówkę, czyli prezydent Ostrołęki, wystąpił o ocenę cząstkową na temat Anny Koronki, dyrektor szkoły do Kuratorium Oświaty, Związku Nauczycielstwa Polskiego, NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania oraz Rady Pedagogicznej. Jak udało nam się ustalić ZNP wystawił dyrektor Koronce opinię negatywną.

- Otrzymaliśmy wiele skarg od nauczycieli podległych pani Annie Koronce. Dotyczyły one głównie nienależytego wykonywania obowiązków dyrektora. Skargi te powtarzały się już w poprzedniej kadencji pani dyrektor, dlatego też nie mogliśmy wystawić innej opinii – powiedział nam Robert Chorowicz, prezes ostrołęckiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Sama zainteresowana, dyrektor Anna Koronka, nie chciała skomentować opinii ZNP, ponieważ jak poinformowała nas w telefonicznej rozmowie, nie otrzymała jeszcze tego dokumentu. O komentarz poprosiliśmy także w ostrołęckim Urzędzie Miasta, który jest organem prowadzącym i nadzorującym pracę dyrektor Koronki.

- Obecnie jesteśmy na  etapie zbierania ocen cząstkowych i przygotowywania do wydania własnej oceny pracy dyrektora. Ocena ta będzie uwzględniała także stanowiska Kuratorium, Rady Pedagogicznej i związków zawodowych – poinformował nas Wojciech Dorobiński, rzecznik prasowy ostrołęckiego ratusza.

Obecna kadencja dyrektor Anny Koronki kończy się w przyszłym roku. Przypomnijmy, że pełni ona funkcję dyrektora od 1 kwietnia 2004 roku. Jest także absolwentką I LO, klasy matematyczno-fizycznej.
1001-100


Zobacz również:


Wasze opinie


Artykuł archiwalny brak możliwości komentowania.

KALENDARZ IMPREZ
październik 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
30
31
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2017 CYBERMEDIA
       czas: 0.12 s.