zdjecie 1780
zdjecie 1780
2021-10-19T08:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Aplikacja 6obcy – o jakiej aplikacji mowa?

REKLAMA
REKLAMA

Obecnie poznawanie ludzi przez Internet nie jest dla nas już niczym niezwykłym. Dzięki internetowej aplikacji 6obcy mamy możliwość poznawania nowych osób, zawierania przyjaźni i poszerzania grona naszych znajomych. Jak działa ta aplikacja? Podpowiadamy.

Jak działa aplikacja 6obcy?

Wchodząc na stronę www.6obcy.pl lub instalując ją na naszym telefonie, możemy bez konieczności rejestracji wejść na czat i w dowolnej chwili porozmawiać z wylosowanym rozmówcą. Wystarczy, że naciśniemy przycisk „połącz w obcym”, wtedy system losuje nam naszego rozmówcę i pozwala nawiązać z nim kontakt. Interfejs jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu z dużą swobodą poruszamy się po stronie. W aplikacji mamy również możliwość wyboru osoby z konkretnego województwa — taka opcja jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które szukają znajomych, którzy mieszkają stosunkowo niedaleko.

Czy warto korzystać z aplikacji 6obcy?

6obcy to jedyny w swoim rodzaju serwis tego typu Polsce. Wybierają go głównie młode osoby, które chcą nawiązać nowe znajomości. Niewątpliwą korzyścią jest możliwość porozmawiania z ludźmi mieszkającymi w dowolnym miejscu w naszym kraju, ale również zawężenie naszego obszaru poszukiwań do konkretnego województwa. To, co przyciąga ludzi do tej aplikacji to fakt, że nie musimy się w niej rejestrować, podawać żadnych naszych danych osobistych, zdradzać swojej tożsamości czy zamieszczać zdjęć, dzięki czemu to my decydujemy, czym dzielimy się z drugą osobą. Pamiętajmy jednak, że nie wiemy kim jest osoba po drugiej stronie ekranu, dlatego przypadkowo spotkanemu w Internecie człowiekowi nie powinniśmy zdradzać szczegółowych lub poufnych dotyczących nas danych, aby nie przysporzyć sobie kłopotów. Aplikacja jest wygodna w użyciu, ponieważ aby móc rozmawiać za jej pośrednictwem potrzebny jest nam jedynie dostęp do Internetu. Dlatego możemy korzystać z niej zarówno w domu jak i np. podczas nudnej jazdy autobusem. Pomaga nam się rozerwać, nawiązać nowe znajomości i choć trochę zredukować samotność. Więcej ciekawostek technologicznych znajdziemy na: https://scroll.morele.net.

Jak wygląda aplikacja 6obcy?

Aplikacja 6obcy ma bardzo minimalistyczną i pozbawioną zbędnych dodatków stylistykę. Opiera się głównie na czacie. Kiedy napiszemy wiadomość do drugiego użytkownika, wystarczy, że naciśniemy przycisk "wyślij" albo klawisz enter. Natomiast jeżeli szukamy kogoś do rozmowy, wystarczy nacisnąć przycisk „połącz z obcym”, a aplikacja znajdzie nam rozmówcę.

Artykuł powstał przy współpracy z https://scroll.morele.net.

 

Artykuł sponsorowany.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
listopad 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×