zdjecie 1780
zdjecie 1780
2021-10-15T13:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

BikeSalon, czyli najlepszy sklep rowerowy - Warszawa zaprasza do odwiedzin

REKLAMA
REKLAMA

Sklep rowerowy to miejsce, które najczęściej odwiedzamy latem, jednak wiele osób lubi także skorzystać z okazji na sprzęt i produkty kolarskie po sezonie. Jesienią w sklepach ze sprzętem na dwóch kółkach możemy znaleźć liczne przeceny i wyprzedaże, dzięki którym wyposażymy się na następny sezon w korzystnej cenie lub dodamy do niego rzeczy przydatne do jazdy w chłodniejsze pory roku. Sprawdźmy jaki sklep rowerowy Warszawa jest godny polecenia niezależnie od panującej pogody.

Sklep rowerowy z wyposażeniem na każdą porę roku

Wybierając salon, jaki będziemy regularnie odwiedzać, warto zwrócić uwagę na to, czy jest on wyposażony w produkty na każdą pogodę. Zostanie stałym klientem jednego miejsca zdecydowanie posiada wiele zalet, dlatego ulubiony sklep rowerowy Warszawa można wybrać niezależnie od panujących warunków na zewnątrz. Miejscem, do którego zdecydowanie warto zajrzeć jest sklep BikeSalon, którego placówki odwiedzimy na dzielnicy Bemowo oraz Praga. Miejsca te w swojej ofercie posiadają produkty kolarskie dla miłośników jazdy tylko w sezonie, jak i takie chroniące rowerzystów w cięższych warunkach atmosferycznych. Sklep rowerowy Warszawa BikeSalon w sprzedaży posiada między innymi wysokiej klasy odzież kolarską marek Silvini, Ale oraz Rocday. Producenci ci oferują swoim użytkownikom najlepszą ofertę modeli dostosowanych do rozmaitych warunków oraz potrzeb. Dodatkowo, w ofertach tych marek możemy liczyć na najlepszą jakość wyrobów, dzięki czemu będziemy mogli komfortowo z nich korzystać przez długi czas.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić BikeSalon – sklep rowerowy Warszawa?

Miejsce, w którym chcemy regularnie robić zakupy powinno poza dobrą ofertą produktów wyróżniać się także pracownikami. Doświadczone, profesjonalne osoby świadczą o klasie oferty, jaką znajdziemy w danym miejscu, a także są w stanie nam pomóc w podjęciu decyzji. Doradcy pracujący w sklepach BikeSalon w Warszawie, jak i w Gdańsku, posiadają szeroką wiedzę dotyczącą jednośladów. Specjaliści ci pasjonują się kolarstwem nie tylko w pracy, ale i życiu prywatnym, dlatego często znają właściwości danych modeli z własnego doświadczenia. Możemy od nich uzyskać także realne porady i dowiedzieć się przydatnych ciekawostek, których nie byłby w stanie przedstawić nam ktoś, kto z rowerem nie ma nic do czynienia. Ich obecność w sklepie ułatwi nam więc wybór jednośladu, odzieży kolarskiej, jak i wszystkich przydatnych akcesoriów – zarówno w sezonie, jak i poza nim.

Gdzie dokładnie odwiedzić sklep rowerowy Warszawa?

BikeSalon posiada swoje lokalizacje w dwóch miejscach stolicy – przy ulicy Ostrobramskiej 38b na Pradze oraz Wrocławskiej 25 na Bemowie. Sklep ten nie ogranicza swojej działalności tylko do Warszawy, gdyż możemy stacjonarnie odwiedzić go także w trójmieście. Sklep rowerowy BikeSalon w Gdańsku znajduje się przy alei Grunwaldzkiej 211, w galerii City Meble. Ofertę BikeSalonu znajdziemy także przez internet – sklep rowerowy Warszawa online dostępny jest na stronie bikesalon.pl. Tam nie tylko zamówimy produkty kolarskie z dostawą do domu lub wybranego punktu, ale także uzyskamy profesjonalną pomoc w wyborze – z każdego miejsca na świecie.

Wybierając BikeSalon – sklep rowerowy Warszawa jako miejsce, które będziemy regularnie odwiedzać zdecydowanie podejmujemy dobrą decyzję. W tym miejscu dla dodatkowych oszczędności możemy wyrobić kartę stałego klienta, z którą oszczędzimy więcej na najlepszych produktach rowerowych. Wybierz BikeSalon w swojej okolicy i ciesz się korzyściami płynącymi z wyboru tego sklepu jako ulubiony! 

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

 

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Materiał zewnętrzny.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
listopad 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×