2022-05-05T08:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Czy warto inwestować w płytki do sypialni?

REKLAMA
zdjecie 6394
REKLAMA
zdjecie 6394

Jeśli jesteś na etapie urządzania swojego domu lub mieszkania, albo dopiero planujesz gruntowny remont - jesteś w dobrym miejscu! Poniższy poradnik dostarczy Ci inspiracji w kontekście płytek do sypialni. To ciekawa alternatywa w opozycji paneli czy podłogi drewnianej. Sprawdź zalety tego rozwiązania - z pewnością Twoja sypialnia nabierze oryginalnego charakteru!

1. Czy płytki do sypialni to dobry pomysł?  

2. Płytki drewnopodobne i płytki ceramiczne pozwolą Ci stylowo urządzić sypialnię

Czy płytki do sypialni to dobry pomysł?

Płytki podłogowe są coraz częściej wybierane przy wyposażaniu domowych pomieszczeń. Wybrane warianty imitują naturalne drewno, cechują się z kolei o wiele większą trwałością niż panele laminowane. Jedną z zalet wyróżniającą płytki w sypialni na tle desek drewnianych jest także odporność np. na ciecz. Powinno to zainteresować szczególnie posiadaczy dzieci oraz zwierząt. Niekontrolowane rozlewanie płynów czy załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych nie pozostanie obojętnie w przypadku desek. Z kolei podłoga wykonana z takich płytek będzie o wiele trwalsza, również na uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli zatem zawsze marzyłeś o tym, aby mieć drewnianą podłogę, ale z drugiej strony zależy Ci też na większej wytrzymałości i ciekawszym efekcie wizualnym - podczas wykończenia wnętrz pomyśl o połączeniu płytki z ogrzewaniem podłogowym. Takie płytki w sypialni okażą się wówczas trwałym i komfortowym wyborem, który będzie doskonale wyglądać przez długie lata.

Płytki drewnopodobne i płytki ceramiczne pozwolą Ci stylowo urządzić sypialnię

Dla niektórych osób drewnopodobne płytki mogą ciekawą alternatywą wobec podłogi drewnianej. Równie ciekawy efekt w połączeniu z taką funkcjonalnością jak ogrzewanie podłogowe może zdecydowanie poprawić komfort codziennego funkcjonowania. Również w przypadku płytek ceramicznych korzyścią wynikającą z zastosowania takiego rozwiązania jest to, że są trwalsze niż w przypadku desek. Nie wymagają regularnego cyklinowania, a plamy np. z rozlanej wody nie spowodują odbarwień czy wypukłości. Płytki do sypialni to wyraz praktycznego i efektownego rozwiązania. Jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby uzyskać ciekawe wizualnie połączenie, które będzie zarazem trwałe i funkcjonalne - jesteś w dobrym miejscu! Szeroki wybór takich płytek umożliwi Ci dobranie odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb i oczekiwań. Mnogość dostępnych opcji przekłada się na zakup płytek dostosowanych kolorystycznie do pierwotnych założeń - dzięki temu z łatwością wystylizujesz swoją ostoję nocnego wypoczynku!

Materiał zewnętrzny.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
maj 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 25  26  27  28  29  30 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×