2019-01-29T09:52:00+01:00 eOstroleka.pl 10 0 0 -
Polska,

DARMOWE BONUSY BUKMACHERSKIE 2019

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0

Większość klientów bukmacherów zainteresowanych jest promocjami oraz bonusami w zakładach organizujących zakłady wzajemne. Już od długiego czasu gracze są przyzwyczajeni do tego, że bukmacherzy bonusy mają w swojej ofercie. Na początku każdego roku klienci są zaciekawieni, co takiego w sferze promocyjnej zaoferują bukmacherzy na dany rok. Ledwo rozpoczęty rok 2019 nie stanowi wyjątku, więc postaramy się przedstawić (szczególnie niedoświadczonym graczom) jak wyglądają bonusy bukmacherskie - w czym typerzy mogą wybierać, czy istnieje darmowy bonus i jakie bywają haczyki w ofertach promocyjnych.

Na wstępie należy od razu napisać, że interesują nas promocje u bukmacherów legalnych, czyli tacy, którzy są zarejestrowaną firmą w Polsce, odprowadzają tu podatki i, rzecz jasna, uzyskali wymaganą licencję Ministerstwa Finansów. Nieuczciwi gracze muszą liczyć się z konsekwencjami karnymi.

Jeśli wyjaśniliśmy już kwestię legalnych zakładów, możemy skupić się na promocjach u bukmacherów. Chcemy przede wszystkim omówić rodzaje dostępnych bonusów i wyjaśnić kwestię tych darmowych.

Dlaczego zakłady bukmacherskie bonusy w ogóle przyznają?

Bonusy u bukmacherów pojawiają się z kilku powodów. To właśnie oferta promocyjna legalnych bukmacherów sprawia, że dany zakład wydaje się atrakcyjniejszy w oczach klientów. To w pierwszej kolejności zachęta do skorzystania z usług legalnych firm - pewna liczba klientów nie obstawi u nielegalnego bukmachera, gdyż stwierdzi, że bonusy stanowią dobre wynagrodzenie podatku. Dzięki ofercie promocyjnej legalni bukmacherzy rywalizują także między sobą o nowych klientów. Podsumowując - bonusy mają przede wszystkim zwrócić uwagę nowych graczy, dlatego to właśnie bonus powitalny będzie wydawał się najkorzystniejszy.

Jakie są rodzaje bonusów bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie promocje oferują zazwyczaj w kilku opcjach, ponieważ zdają sobie sprawę z różnych, indywidualnych preferencji klientów. Stąd wśród bonusów powitalnych wyróżnić można między innymi: bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu (zwane darmowymi).

W przypadku opcji od depozytu, bukmacher bonus ustali na podstawie pierwszej wpłaty klienta. Gracz dostanie pewien procent od pierwszego depozytu. W porównaniu do innych bonusów, kwoty w tym przypadku bywają wysokie. W dodatku, jeśli gracz posiada kod bonusowy, kwota może nieco wzrosnąć. Nie można jednak zapominać o ograniczeniach, które przewiduje bukmacher. Mowa tu przede wszystkim o wielokrotnym obrocie. Taki wymóg stosowany jest także w przypadku bonusów bez depozytu.

Cashback, czyli zakład bez ryzyka

U niektórych bukmacherów istnieje możliwość obstawienia tak zwanego zakładu bez ryzyka. Taka akcja promocyjna bywa nazywana też cashbackiem. Jeśli gracz nie wytypuje poprawnie za pierwszym razem, nie traci przeznaczonych na kupon środków. Bukmacher oddaje postawioną kwotę, aczkolwiek należy pamiętać o tym, że będzie ona pomniejszona o podatek w wysokości 12 procent.

Pojęcie cashbacku bywa przez graczy mylone z cash outem. Dlatego wyjaśnimy różnicę między jednym i drugim, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, które mogę mieć gracze. Cash out nie jest żadnym bonusem powitalnym oraz nie bywa zbyt często spotykany na rynku bukmacherskim. Polega on na tym, że gracz może wycofać część postawionych środków, jeśli na przykład spotkanie sportowe nie idzie po jego myśli. Nie ma co liczyć na możliwość wycofania pełnej kwoty, ale mimo wszystko cash out daje szansę na odzyskanie części gotówki. Nie jest to zatem bonus na start i różni się od cashbacku.

Cashback bukmacher skieruje raczej do osób, które dopiero zaczynają grę, nie są pewne, czy obstawią trafnie i nie chcą stracić swoich środków. Natomiast bonus od lub bez depozytu dedykuje się osobom, które zainteresowane są dodatkowymi środkami na grę.

Bonus bez depozytu

To właśnie ten rodzaj bonusu nazywany jest darmowym, ponieważ typer nie wpłaca na starcie swoich środków, a otrzymuje pewną kwotę od zakładu bukmacherskiego. Nie są to jednak wygórowane kwoty.

Ten rodzaj bonusu jest pożądany przez klientów najbardziej, ponieważ wydaje im się, że dostają od zakładu coś w prezencie.

Czy istnieją darmowe bonusy bukmacherskie?

Na powyższe pytanie można odpowiedzieć jednym słowem - niekoniecznie. Jednak należy to rozwinąć, ponieważ wielu graczy jest przekonanych, że bonusy bez depozytu są za darmo. W tej części artykułu odpowiemy na pytanie, dlaczego nic nie jest za free, nawet jeśli się takie wydaje.

Wyjaśniliśmy dlaczego zakłady bukmacherskie bonus na start w ogóle mają w swojej ofercie. Jednakże dlaczego oferują także te bez depozytu? Czy to możliwe, aby bukmacher bez depozytu w ogóle zarobił? Otóż tak. Bukmacher bonus na start opatrzy wieloma wymaganiami, które pozwolą mu mimo wszystko nie stracić.

Przy bonusach od depozytu wspominaliśmy o wielokrotnym obrocie. Działa to także w przypadku bonusu bez depozytu. Przyznana kwota na start musi zostać postawiona kilka razy (to, ile obrotów należy wykonać, ustala każdy bukmacher indywidualnie). Za każdym razem, kiedy gracz musi wypełnić kolejny kupon, istnieje ryzyko, że nie trafi. Więc jeśli bukmacher wymaga na przykład trzykrotnego obrotu i klient trzy razy nie wytypuje zwycięzcy spotkania, nie będzie miał możliwości wypłaty wygranej (czyli środki przeznaczone na bonus trafią z powrotem do bukmachera).

Wielokrotny obrót w pewien sposób zabezpiecza interes bukmachera, jednakże zdarza się, że gracz wszystkie kupony obstawi poprawnie. W takiej sytuacji niektóre zakłady stawiają kolejny haczyk - od całej wygranej odejmuje się przyznaną w bonusie sumę. Czy można zatem stwierdzić, że nowy członek otrzymał środki w prezencie, za darmo?

Wiadomo, że bukmacher bonus powitalny w takiej formie proponuje po to, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów. Zakłady bukmacherskie z bonusem bez depozytu dają szansę niezdecydowanym klientom poznać bliżej ofertę. Niektórzy gracze nie chcą od razu wpłacać własnego depozytu, obawiając się utraty środków. Dlatego decydują się na bonus bez pierwszej wymaganej wpłaty. Wielu graczy myśli, że jeśli oferta im się nie spodoba, wystarczy, że po prostu zapomną o założonym koncie. Jednakże bukmacher nie zechce tak szybko zrezygnować z klienta, więc najprawdopodobniej zacznie wysyłać aktualną ofertę na maila, czy nawet drogą telefoniczną. Czy bukmacher ma do tego prawo? Owszem.

Podczas zakładania konta u danego bukmachera zgadzamy się na przetwarzanie naszych danych, również w celach reklamowych. Jeśli nowy gracz nie zechce wyrazić zgody, nie będzie mógł założyć konta u bukmachera. Ale jest wyjście z sytuacji, kiedy klient nie chce wpłacać swojego depozytu i obstawiać - można powołać się na słynne ostatnimi czasy RODO.

Wielu graczy mimo wiedzy o tych haczykach, decyduje się na udział w akcjach promocyjnych. Niektórzy czują się pewnie przy wymogu wielokrotnego obrotu, gdyż posiadają sporą wiedzę w zakresie wybranej dziedziny sportowej. To wciąż ryzykowne, ponieważ w sporcie nie ma pewnych typów - jest na to zbyt nieprzewidywalny. Nie zawsze typer ma pełną wiedzę o wszystkich czynnikach, które wpływają na wynik meczu, nawet jeśli bardzo interesuje się danym sportem.

Innym graczom nie przeszkadza fakt, że wygrana zostanie pomniejszona o kwotę bonusu. Każdy klient wie (przynajmniej powinien wiedzieć) na co się zgadza podczas rejestracji konta i zgadza się na ograniczenia, licząc, że mimo wszystko uda im się skorzystać na bonusie.

Promocje bukmacherskie na 2019 rok

Jak wspomnieliśmy we wstępie, gracze na początku każdego roku chętnie wyszukują informacji o akcjach promocyjnych na cały rok. W przypadku 2019 roku sytuacja nie jest tak klarowna, jak oczekują tego typerzy. Wynika to z gwałtownego rozwoju rynku bukmacherskiego - na koniec 2018 roku wielu nowych bukmacherów uzyskało wymaganą licencję Ministerstwa Finansów. Stosunkowo młodzi bukmacherzy często nie posiadają stron internetowych lub są one w powijakach. Oferta również nie jest w pełni ukształtowana, więc trudno jest się wypowiedzieć, czy i oferta promocyjna będzie atrakcyjna.

Zobacz bonusy bukmacherskie bez depozytu https://kodybukmacherskie.pl/

Czy można określić, u kogo bonus będzie najkorzystniejszy?

Jednoznaczne stwierdzenie, który bukmacher oferuje (lub dopiero zaoferuje) najlepsze bonusy, jest problematyczne. Po pierwsze nie wiemy, czym zaskoczą nas nowi bukmacherzy. Po drugie wiele zależy klientów i ich oczekiwań, preferencji. Dlatego przed zarejestrowaniem konta w danym zakładzie warto dokładnie zapoznać się z ofertą, a przede wszystkim z jej ograniczeniami, aby móc porównać propozycje bukmacherów.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Przed rejestracją konta i skorzystaniem z bonusów koniecznie należy zapoznać się z regulaminami dostępnymi na oficjalnych stronach internetowych zakładów bukmacherskich. Dzięki dogłębnemu zapoznaniu się właśnie z regulaminami gracze wiedzą, na co się zgadzają, znają ograniczenia oraz wymogi nakładane na promocje przez bukmacherów.

W zakładach wzajemnych brać udział mogą jedynie osoby pełnoletnie. Zaleca się odpowiedzialną grę, ponieważ hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia i utraty pieniędzy. Jeśli poczujesz, że tracisz kontrolę i gra u bukmachera przestaje być dodatkiem do hobby, jakim jest sport, najlepiej jest skorzystać z opcji samowykluczenia i udać się do specjalisty zajmującego się leczeniem uzależnień.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalnedarz imprez
wrzesień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 1
 2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
 16 17 18 19 20 21 22
 23 24 25 26 27 28 29
 30  1  2  3  4  5  6