2019-09-04T10:30:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Dlaczego długopisy reklamowe ciągle są skuteczną formą reklamy?  

REKLAMA
REKLAMA

Dlaczego długopisy reklamowe ciągle są skuteczną formą reklamy?

Niektóre gadżety są prawdziwymi „evergreenami” branży reklamowej. Z pewnością należą do nich długopisy z nadrukiem – proste, praktyczne, użyteczne i niezwykle wszechstronne. Nie warto jednak obawiać się popadania w rutynę, wybierając tego rodzaju gadżety do promocji. Długopisy reklamowe nadal są skuteczne i opłacalne, a współcześnie zaskakują również mnogością form i dodatkowych zastosowań. Dowiedz się więcej!

Długopisy reklamowe z logo – niewielki koszt, duży zysk

Marketingowcy zawsze poszukują sposobów na tanią i skuteczną reklamę. Nie trzeba jednak szukać daleko – znane od lat długopisy reklamowe z logo świetnie wpisują się w to założenie. Ich produkcja nie jest kosztowna – koszt jednej sztuki z nadrukiem zaczyna się już od kilkudziesięciu groszy. Odgrywają zaś duże znaczenie w budowaniu świadomości marki i jej pozytywnego wizerunku. Długopisy z nadrukiem to bowiem proste gadżety, które każdy przyjmie z przyjemnością. Są trwałe i mogą być stosowane w nieskończonej niemal ilości sytuacji, nieustannie eksponując Twoje logo lub inne informacje, które na nich umieścisz.

Przydatny gadżet to skuteczny gadżet

Ulotki wręczane na ulicy najczęściej lądują w pierwszym napotkanym koszu na śmieci. Wręczoną na targach, konferencji czy innym evencie wizytówkę łatwo zgubić lub pomylić z innymi. Jednak wręczając potencjalnemu klientowi przydatny gadżet, możesz być niemal pewien, że będzie go używał. Długopisy reklamowe to zaś jeden z najbardziej praktycznych i jednocześnie uniwersalnych przedmiotów, który można sobie wyobrazić. Artykułów piśmienniczych używamy bowiem zarówno w pracy, jak i w domu. Długopis przyda się uczniowi czy studentowi, ale także emerytowi. Można nim więc trafić do każdego targetu. Jednocześnie długopisy z nadrukiem oswoją użytkowników z marką i zapewnią jej promocję wśród osób postronnych – zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że są to przedmioty często pożyczane lub krążące wokół wielu użytkowników.

Eleganckie długopisy reklamowe dla prestiżowych klientów

Jeżeli długopisy reklamowe kojarzą Ci się tylko ze zwykłymi plastikowymi gadżetami wręczanymi na targach czy obecnymi w biurach, czas odświeżyć informacje. Są to bowiem przedmioty, które mogą być również niezwykle wyrafinowanymi podarkami. Postaw na elegancki model metalowy lub wręcz cały komplet piśmienniczy w poręcznym etui, a zaskoczysz swoich kontrahentów. Szczególnie eleganckie są długopisy z grawerem. Poza logo Twojej firmy mogą zawierać np. monogram, dzięki czemu będą personalizowanym prezentem. To świetny sposób na zacieśnianie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych oraz docenienie najlepszych klientów.

Nietypowe długopisy reklamowe

Nawet jednak tańsze długopisy reklamowe nie muszą być nudne. Współczesny rynek stwarza wiele możliwości tworzenia ciekawych i oryginalnych gadżetów reklamowych. Warto zadbać o to, aby sam nadruk na długopisie był ciekawy – wówczas obroni się nawet najprostszy model. Możesz jednak zastosować też bardziej nietypowe rozwiązania. Eksperci z opengift.pl zauważają, że dużą popularnością cieszą się bambusowe, drewniane lub korkowe długopisy ekologiczne, które świetnie się prezentują i są idealnym wyborem dla firm chcących pozyskać świadomego i dbającego o środowisko klienta. Inne ciekawe pomysły? Długopis z latarką, lampką lub wskaźnikiem laserowym. Dwa pierwsze są idealnym wyborem np. do damskiej torebki, a ten ostatni będzie niezastąpiony w biurze. Firmy chętnie stawiają też na długopisy z rysikami do urządzeń mobilnych, a nawet z pendrive-ami. Obdarowani chętnie wykorzystają też długopisy reklamowe z dołączonym zakreślaczem. Wybór należy do Ciebie!

Kalnedarz imprez
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  1