zdjecie 2866
zdjecie 2866
2021-11-10T10:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Gdzie szukać kodów promocyjnych? W Klubie Flex!

REKLAMA
REKLAMA

Promocje to coś, co lubimy wszyscy. Szukasz aktualnych kodów rabatowych? W Klubie Flex czekają na Ciebie zniżki przygotowane przez Orange Flex i partnerskie firmy. Cały czas pojawiają tam nowe okazje. Wejdź do Klubu Flex i odbierz kody promocyjne!

Klub Flex to wygodny sposób, by zdobyć najnowsze kody rabatowe. Na jakie promocje możesz liczyć? Okazji jest wiele – od rabatów na szkolenia on-line po zniżki w kawiarniach. Aby dołączyć do klubu Orange Flex, musisz mieć aktywny Plan komórkowy w Orange Flex. Wszystkie kody promocyjne znajdziesz w aplikacji, w zakładce Klub Flex. Wybierz promocję, z której chcesz skorzystać – na ekranie pojawi się kod rabatowy oraz instrukcja, jak go użyć. Gotowe!

W Klubie Flex regularnie pojawiają się nowe okazje. Klubowicze mogli już skorzystać z promocji przygotowanej przez Uber Eats, FlixBusa i FREE NOW. Obecnie w zakładce Klub Flex znajdziesz kod promocyjny, dzięki któremu zyskasz 20% zniżki na herbatę lub kawę w Costa Coffee. Możesz także skorzystać z 50% rabatu na usługę Video Pass w Orange Flex. Dzięki niej możesz oglądać filmy i seriale na Netflixie, HBO GO i w innych serwisach streamingowych bez zużywania danych z Twojej paczki.

Brzmi fajnie? Odwiedź stronę https://flex.orange.pl/klub-flex i dowiedz się więcej!

Orange Flex – sieć w aplikacji

Z kodów promocyjnych dostępnych w Klubie Flex mogą korzystać tylko użytkownicy Orange Flex. Jest to innowacyjna oferta wykorzystująca model subskrypcyjny – dzięki temu możesz zacząć korzystać z niej bez podpisywania umowy. Jak to zrobić? Pobierz aplikację Orange Flex na telefon, załóż konto i potwierdź swoją tożsamość – wystarczy selfie i zdjęcie dokumentu. Za pomocą aplikacji możesz zamówić nową kartę SIM lub przenieść swój obecny numer do Orange Flex.

W kolejnym kroku wybierz Plan, z którego chcesz korzystać. Do wyboru masz cztery rozwiązania: 15 GB, 30 GB, 50 GB i 100 GB. Oprócz paczki danych Plany obejmują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz wbudowaną usługę Social Pass, dzięki której przeglądasz portale społecznościowe bez zużywania danych.

Za pomocą aplikacji możesz raz w miesiącu zmienić Plan, z którego korzystasz. Potrzebujesz więcej GB? Nie ma problemu. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby zmienić Plan. Aplikacja umożliwia również automatyczne płacenie rachunków – możesz wybrać płatność BLIK lub sparować z aplikacją kartę płatniczą.

Dołącz do Orange Flex, wybierz elastyczny Plan komórkowy i korzystaj z kodów rabatowych!

 

Artykuł sponsorowany.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
grudzień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13  14  15  16 dk17 dk18  19
dk20  21  22  23  24  25  26
dk27  28  29  30 dk31  1  2
×