2019-04-25T08:58:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 0 -
Polska,

Jak wybrać odpowiednią lampę gipsową?

REKLAMA
REKLAMA
0
0

Osoby poszukujące ciekawych i nietuzinkowych pomysłów na wystrój posiadanego domu lub mieszkania powinny zwrócić szczególną uwagę na kinkiety i lampy gipsowe, oferowane coraz częściej przez producentów i dystrybutorów osprzętu oświetleniowego. Tego rodzaju lampy to także znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które poszukują dyskretnych i nie rzucających się w oczy lamp, które pasować będą do każdego wnętrza, dostarczając niezbędnej ilości światła.

Wykorzystanie w lampach gipsowych nowoczesnych technologii led pozwala na uzyskanie dobrej jakości światła przy stosunkowo niewielkim zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Oświetlenie ledowe jest także przyjazne dla środowiska – w porównaniu do stosowanych powszechnie, tradycyjnych żarówek i świetlówek emituje do atmosfery o wiele mniej ciepła. Dobrej jakości moduły oświetleniowe led zapewniają ponadto bezawaryjne działanie przez dłuższy czas niż alternatywny osprzęt oświetleniowych. Eksperci z branży wskazują, że różnica w liczbie godzin ich pracy może sięgać wartości rzędu kilkuset, a nawet kilku tysięcy godzin różnicy! Nie może więc dziwić, że po tego rodzaju lampy sięgają coraz częściej nie tylko prywatni odbiorcy, ale także przedsiębiorcy poszukujący sprawdzonych rozwiązań pozwalających na optymalizację kosztów prowadzonej działalności gospodarczej.

Czym tak naprawdę są lampy gipsowe?

Lampy gipsowe (oprawy gipsowe) spotkać można w ofercie wielu producentów i dystrybutorów osprzętu oświetleniowego. Charakteryzują się tym, że ich oprawa wykonana została z masy gipsowej. Wiąże się z tym wiele zalet i właściwości, których nie posiada osprzęt oświetleniowy wykonany z innych surowców. Przede wszystkim dotyczy to nieskończonych możliwości personalizacji. Masa gipsowa, z której wykonane są oprawy gipsowe, może być malowana na dowolny kolor. Dzięki temu możemy zainstalować w swoim domu lampy, które idealnie komponować się będą z wnętrzem i kolorystyką pomieszczeń. Można pomalować je na ten sam kolor co ściany lub sufity, można też wybrać odcienie o kilka tonacji jaśniejsze lub ciemniejsze. Raz pomalowana oprawa nadaje się do ponownego malowania, toteż nie trzeba jej wyrzucać podczas najbliższego remontu. Wystarczy tylko pokryć ją innym kolorem, aby na nowo cieszyć się produktem pasującym kolorystycznie do wnętrza.

Na co zwracać uwagę przy wyborze lampy gipsowej?

Większość osób, które rozważają zakup lamp do posiadanego domu lub mieszkania, koncentruje się przede wszystkim na ich wyglądzie. Owszem, czynnik ten jest bardzo istotny przy wyborze, jednakże nie może on pozostawać jedynym, który decydować będzie o podjętej decyzji. Równie ważne jest to, aby sięgnąć po sprawdzone produkty pewnych producentów, wyposażających oferowane produkty w wysokiej jakości moduły oświetleniowe. Dzięki temu uniknie się nieprzyjemnych sytuacji związanych z koniecznością reklamowania lamp gipsowych, które uległy awarii. Może to okazać się szczególnie problematyczne w przypadku lamp podtynkowych, których demontaż może uszkodzić powierzchnię ścian i sufitów.

Pełną ofertę lamp gipsowych znajdziesz na: https://www.eled.pl/lampy_gipsowe

 

 

artykuł sponsorowany

REKLAMA
REKLAMA
Kalnedarz imprez
sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1