2020-05-13T08:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Jak zaoszczędzić na zakupach online? Sprawdź kody rabatowe!

REKLAMA
REKLAMA

Jak zaoszczędzić na zakupach online? Sprawdź kody rabatowe!

Mając ograniczony budżet, większość osób jest zmuszonych szukać oszczędności na każdym kroku. Często oznacza to konieczność rezygnacji z większych zakupów lub wybierania tańszych produktów. Trzeba mieć jednak świadomość, że nie zawsze są one tak dobrej jakości, co ich markowe i droższe odpowiedniki. Szczególnie dotyczy to ubrań, kosmetyków i sprzętów elektronicznych, na których nie powinno się oszczędzać. Zamiast zwlekać z zakupem aż do zgromadzenia odpowiedniej kwoty, możesz skorzystać z kilku prostych trików, dzięki którym zapłacisz mniej!

Jak oszczędzać na zakupach online?

Sklepy internetowe stwarzają mnóstwo możliwości, aby zaoszczędzić. Są one znacznie lepiej wyposażone niż stacjonarne, dlatego jest to najlepsza okazja, aby nabyć produkty znanych marek w znacznie obniżonych cenach. Największym ułatwieniem jest to, że masz ciągły dostęp do oferty internetowej, bez konieczności odwiedzania wybranego sklepu. Dzięki temu możesz zaplanować większe zakupy, porównując ceny i sprawdzając aktualne promocje. W jaki sposób robić zakupy, aby maksymalnie na nich zaoszczędzić?

  • Dołącz do newslettera – praktycznie każdy sklep internetowy oferuje zniżki dla nowych klientów za zapisanie się do newslettera. Jeżeli więc będzie to Twoje pierwsze zamówienie, skorzystać z tej możliwości, a w zamian za podanie adresu e-mail, dostaniesz kod rabatowy.
  • Korzystaj ze promocji – niemalże w każdym sklepie dostępna jest zakładka ze specjalną ofertą wyprzedażową. Znajdują się tam zwykle produkty z poprzedniej kolekcji lub ostatnie sztuki, które nie zdążyły się sprzedać. Oprócz tego zwracaj uwagę na aktualne promocje oferowane przez sklep, które mogą dotyczyć nie tylko obniżki, ale także darmowej dostawy czy możliwości zakupu dodatkowej rzeczy za symboliczną kwotę.
  • Planuj większe zakupy – większość sklepów nagradza klientów robiących większe zakupy, udostępniając opcję darmowej dostawy, dając procentowe rabaty lub przesyłając kupony zniżkowe na następne zamó
  • Używaj dodatkowych kodów rabatowych – oprócz zniżek obowiązujących w sklepie, masz możliwość skorzystania z dodatkowych kuponó Są one do pobrania z zewnętrznych serwisów, które współpracują z polskimi i zagranicznymi markami.

Jeżeli chodzi o kody rabatowe, możesz ich używać podczas każdych zakupów, bez względu na to, skąd składasz zamówienie. Na przykład dla klientów z Niemiec dostępna jest strona https://buykers.com/de/. Pojawiają się na niej zniżki, które można wykorzystać nie tylko w niemieckich sklepach, ale także w wielu innych.

Jak robić zakupy z kuponami rabatowymi?

Jeżeli należysz do grona łowców okazji, to pewnie jesteś dobrze przygotowany do planowania tańszych zakupów. W sklepach stacjonarnych możesz skorzystać z możliwości założenia karty lojalnościowej, która przewiduje atrakcyjne zniżki dla stałych klientów. Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku zakupów online, gdyż tu wystarczy jedynie skorzystać z kodów rabatowych, bez wyrabiania dodatkowych kart. Kupony są do pobrania na stronie https://buykers.com/, a ich użycie wymaga od Ciebie jedynie skopiowania treści wybranej zniżki. Musisz ją wkleić w podsumowaniu zamówienia w wybranym sklepie, zanim jeszcze dokonasz płatności. Po spełnieniu odpowiednich warunków rabat zostanie naliczony automatycznie. Jest to spora oszczędność czasu, gdyż nie musisz czekać na wyrobienie karty stałego klienta ani rejestrować się w programach premiowych.

Gdzie wykorzystać kody rabatowe? Praktycznie w każdym sklepie! Przed zrobieniem zakupów wejdź na stronę i sprawdź, które marki udostępniają kody zniżkowe swoim klientom.

 

REKLAMA
Kalnedarz imprez
maj 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
18  19  20  21  22  23  24
25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń