2018-10-24T10:00:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 0 -
Region,

Jesienne porządki – jak je zrobić i na nich zarobić?

REKLAMA
REKLAMA

Jesień to doskonały czas na to, żeby zrobić sezonową wyprzedaż szafy. Być może chcesz się pozbyć nieużywanych ubrań, butów, dodatków albo biżuterii, które już tylko leżą i zajmują miejsce? Chcesz te ubrania wysłać do rodziny lub znajomych albo sprzedać przez internet? Jeśli tak, skorzystaj z usług firmy kurierskiej DPD.

 

Okres jesienny to wręcz wymarzona pora na to, by zrobić porządki w garderobie. Kiedy temperatura zmusza do zmiany letnich i zwiewnych ubrań na cieplejsze, warto zrobić przegląd garderoby i wybrać te ubrania, których już nigdy nie będziesz nosić. Tobie mogą się już nie podobać albo mieć nieodpowiedni rozmiar, ale dla kogoś innego będą idealne. Rzeczy, które i tak nie będą nigdy noszone, zajmują tylko miejsce, kurzą się, utrudniają znalezienie konkretnych ubrań i zabierają czas. Trzeba je przekładać z jednej półki na drugą i składać, podczas gdy wszystkie te czynności są całkowicie niepotrzebne. Tym bardziej, że pozbywając się tych elementów garderoby, nie tylko zyskasz więcej przestrzeni w swojej szafie, ale możesz też trochę zarobić. Jeśli wystawisz każdą z tych rzeczy w internecie choćby w cenie kilkunastu złotych, to do Twojego portfela może wrócić spora suma. Ubrania możesz sprzedawać bez konieczności wychodzenia z domu np. korzystając z popularnych serwisów aukcyjnych i portali ogłoszeniowych. Gdy zostaną zakupione, wystarczy po prostu zamówić kuriera, zapakować je i przekazać do wysyłki. Wysyłka kurierem z domu jest banalnie prosta i zajmuje maksymalnie kilka minut.

 

Chcesz wiedzieć, jak tanio i szybko wysłać paczkę z ubraniami do osoby, która je kupi? Idealnym rozwiązaniem będzie w takim przypadku kurier DPD. Zaoferowanie wysyłki kurierskiej znacząco podniesie atrakcyjność Twoich ogłoszeń i zwiększy szansę sprzedaży ubrań i dodatków a taki tani kurier krajowy pozwoli Ci dodatkowo zaoszczędzić na wysyłce. Nadanie paczki kurierem DPD jest bardzo proste – zrobisz to bez wychodzenia z domu. Nie musisz nawet wstawać od komputera, bo wszystko załatwisz online, a później wystarczy jedynie przekazać paczkę kurierowi, który przyjedzie prosto do Twojego domu.

 

Jak to zrobić? Wystarczy założyć konto w serwisie Furgonetka. Zamówienie kuriera DPD lub innego przewoźnika jest wyjątkowo proste i trwa maksymalnie kilka minut. Jeśli zagwarantujesz tanią przesyłkę kurierską, to prawdopodobieństwo sprzedaży ubrań w internecie znacznie wzrośnie. Już teraz wejdź na stronę https://furgonetka.pl/ i przekonaj się, jak łatwo można sprzedawać i wysyłać paczki kurierskie.

REKLAMA
REKLAMA
Kalnedarz imprez
sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1