2019-09-04T10:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Polska,

Poduszka z nadrukiem - idealny gadżet na prezent

REKLAMA
REKLAMA
1
0

Kiedy nadchodzą urodziny kogoś bliskiego, często pojawia się problem, co kupić takiej osobie na prezent. Nawet jeśli bardzo dobrze znamy solenizanta, trudno wybrać rzecz, z której z pewnością będzie zadowolony. Jednak mamy rozwiązanie tego problemu. Otóż, idealnym gadżetem na prezent może okazać się poduszka z nadrukiem!

Poduszka z nadrukiem – hit?

Bez wątpienia wśród standardowych prezentów dla mężczyzn pojawiają się skarpetki, bokserki, krawaty czy alkohol. Z kolei kobiety często mogą cieszyć się z perfum, bielizny czy kosmetyków do pielęgnacji. Jak zaskoczyć kogoś bliskiego? Idealnym prezentem okazuje się poduszka. Jednak nie standardowa, którą każdy może kupić w dowolnym sklepie, a poduszka z nadrukiem. Taki upominek z pewnością zaskoczy bliską osobę, a dzięki spersonalizowanej grafice czy napisowi będzie wyjątkowy. Warto również zaznaczyć, że jest to praktyczny prezent. Kto z nas nie używa poduszek? Bez wątpienia każdy ma co najmniej jedną, a w tym przypadku od nadmiaru głowa nie zaboli.

Jak wybrać poduszkę z nadrukiem?

W internecie z łatwością znajdziemy sklepy internetowe, które posiadają w swojej ofercie różnego rodzaju poduszki z nadrukiem. Koszt takiego prezentu to zazwyczaj około 45 zł. Przeglądając propozycje sprzedawców, można również zauważyć zestawy, na przykład poduszka w komplecie z koszulką, kubkiem czy bluzą. Natomiast dzięki oryginalnemu nadrukowi będzie to niestandardowy prezent, prosto z serca. Jednak warunek jest jeden. Napis lub grafika powinny być dobrane w taki sposób, aby odpowiadały charakterowi, zainteresowaniom lub osobowości osobie, która otrzyma prezent.

Wśród dostępnych wzorów znajdziemy takie, które odzwierciedlają w żartobliwy sposób wykonywany zawód, przykładowo kucharz, kierowca czy też górnik. Można również zdecydować się na zamieszczenie wyznania miłosnego lub kilku miłych słów tak. Bez wątpienia dobrym pomysłem będzie również dopasowanie nadruku do zainteresowań, na przykład wędkarstwa czy motoryzacji. Jeżeli ktoś zna się na żartach, można zdecydować się na humorystyczny napis, przykładowo “Król drzemki”. Taki prezent z pewnością dostarczy wiele radości i pozostanie z bliską osobą na lata. Jednak co zrobić, kiedy żaden z nadruków nam nie odpowiada?

Poduszka z własnym nadrukiem – czy to możliwe?

Zdarza się, że mimo dużego wyboru nie ma w ofercie odpowiedniej grafiki. W takiej sytuacji można skorzystać z rozwiązania, którym jest samodzielne przygotowanie nadruku. Warto zaznaczyć, że cena pozostaje zazwyczaj taka sama jak w przypadku wzorów proponowanych w ofercie sklepu. Poduszka z twoim nadrukiem może zawierać dowolny napis, zdjęcie czy też autorski projekt graficzny. Jak to zrobić? Wystarczy napisać, jakie słowa chcemy umieścić na prezencie, lub załączyć plik z grafiką. Resztą zajmie się sklep.

Poduszki z nadrukiem są trwałe, odporne na pranie, a dodatkowo niewyczuwalne w dotyku. W komplecie otrzymujemy zarówno poszewkę z wybraną grafiką lub napisem, jak i jej wypełnienie. Dzięki temu nie musimy myśleć o dodatkowych wizytach w sklepie. Wszystko możemy załatwić w jednym miejscu i to bez wychodzenia z domu!

 
 
artykuł sponsorowamy
REKLAMA
Kalnedarz imprez
czerwiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 1  2  3  4  5 6 7
 8 9 10 11 12 13 14
 15 16 17 18 19 20 21
 22 23 24 25 26 27 28
 29 30  1  2  3  4  5