zdjecie 5160
zdjecie 5160
2021-04-12T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Pomaganie przez kupowanie. Ty też możesz pomóc schroniskom dla zwierząt w całej Polsce!

REKLAMA
REKLAMA

Każdy, kto ma pod swoją opieką czworonoga, chce dla swojego pupila jak najlepiej. Dbając o naszego psa lub kota, staramy się zapewnić zwierzakowi, jak najlepsze warunki do mieszkania oraz rozwoju. Zabieramy zwierzaka na okresowe badania kontrolne i kupujemy najlepsze dla niego dostępne w sklepach jedzenie. Jednak zaopatrując się w internetowym sklepie Hubun możesz zrobić znacznie więcej. Akcja „Pomaganie przez kupowanie” to prosty sposób na pomoc dla bezdomnych zwierząt, które mieszkają w schronisku.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Hubun – najlepsze miejsce na zakupy dla Twojego pupila
  • Pomaganie przez kupowanie - jak wspierać schroniska "przy okazji"?

Hubun to internetowy sklep z akcesoriami oraz żywnością dla zwierząt. To miejsce, gdzie kupisz produkty najwyższej jakości, a „przy okazji” pomożesz zwierzakom mieszkającym w schroniskach w całej Polsce.

Hubun – najlepsze miejsce na zakupy dla Twojego pupila

Hubun , to miejsce stworzone z wielkiej miłości do zwierząt. Dzięki pasji założycieli, sklep internetowy Hubun to miejsce, gdzie kupisz najlepsze produkty oraz akcesoria, jakich potrzebuje Twój czworonożny przyjaciel. Jakość oferowanych produktów to zasługa sprawdzonych dostawców, którzy również kochają zwierzęta i także chcą dla nich jak najlepiej. Sklep oferuje profesjonalną pomoc w doborze produktów i akcesoriów dla Twojego pupila.

Pomaganie przez kupowanie - jak wspierać schroniska "przy okazji"?

Robiąc zakupy w sklepie internetowym Hubun sprawiasz ogromną radość nie tylko swojemu pupilowi, ale także wszystkim zwierzakom, które mieszkają w schroniskach na terenie całej Polski. Akcja „Pomaganie przez kupowanie” to sposób na bezcenną pomoc dla wszystkich schronisk w kraju. Kupując jedzenie i akcesoria dla swojego czworonoga za 150 złotych, fundujesz tym samym 0,5 kg karmy dla jakiegoś „słodziaka” mieszkającego w schronisku. Cała akcja polega na pomaganiu „przy okazji”. Kiedy Ty i inni klienci sklepu internetowego Hubun kupicie tyle produktów, że uzbiera się ponad tysiąc kilogramów karmy, pracownicy Hubun pakują paczki z jedzeniem dla zwierzaków do swoich samochodów dostawczych i rozwożą je po schroniskach dla zwierząt na terenie całego kraju. Każdy, kto chce może dołączyć do akcji, a przy okazji na bieżąco sprawdzać, ile kilogramów karmy zostało do uzbierania do kolejnej dostawy do polskich schronisk dla zwierząt. Łatwo sprawdzisz także, ile sam uzbierałeś kilogramów karmy. Dołącz do fantastycznej akcji „Pomaganie przez kupowanie” i zrób zakupy na stronach sklepu internetowego Hubun.pl.

REKLAMA
zdjecie 5160
Zobacz również
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×