zdjecie 5160
zdjecie 5160
2021-05-25T20:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Przeszczep włosów w Turcji - czy warto?

REKLAMA
REKLAMA

Turcja w błyskawicznym tempie wyrasta na światowego lidera w zakresie medycyny estetycznej. Wyjazdy na zabiegi cieszą się coraz większą popularnością. Czy warto jednak zdecydować się na wykonanie przeszczepu włosów w Turcji? Jeśli tak to dlaczego?

Łysienie jest powszechnym problemem, który dotyka przede wszystkim mężczyzn w średnim wielu. Przeważnie powoduje ono bardzo duży dyskomfort i jest powodem do powstania kompleksów. Utrata włosów często odbiera po prostu pewność siebie. Nie mówiąc już nawet o tym, że przez nie nie możemy uczesać się tak, jak byśmy tego chcieli. Na szczęście w dzisiejszych czasach, dzięki wyjątkowemu postępowi medycyny, możemy pozbyć się tego problemu, korzystając z zabiegu, jakim jest przeszczep włosów. Obecnie na taki krok decyduje się coraz więcej osób. I choć zabieg można bez problemu wykonać w Polsce, to aktualnie spora część pacjentów wybiera leczenie oferowane przez Tureckie kliniki medycyny estetycznej. Dlaczego, jeśli chodzi o przeszczep włosów, Turcja jest liderem? Sprawdźmy to!

Przeszczep włosów — dlaczego Turcja?

Dlaczego wyjazd za granicę w celu transplantacji włosów jest obecnie tak częstym zjawiskiem? I co najważniejsze — dlaczego akurat Turcja? Przeszczep włosów to zabieg, który wykonuje się tam powszechnie już od wielu lat i nieustannie cieszy się ogromną popularnością. W związku z tym w tamtejszych klinikach zabiegi przeprowadzane są przez świetnych, wyspecjalizowanych i doświadczonych lekarzy. Jednym z nich jest na przykład Dr Serkan Aygin, który w 2019 roku uhonorowany został Europejską Nagrodą Medycyną XXI wieku w dziedzinie przeszczepu włosów.

Przeszczep włosów w Turcji to także świetny wybór pod względem finansowym. Zabieg ten jest tam bowiem znacznie korzystniejszy niż w Polsce. Wynika to przede wszystkim z faktu, że nie jest on tam rozliczany na podstawie ilości przeszczepionych mieszków włosowych, tak jak ma to miejsce w naszych klinikach. W Turcji finalny koszt przeszczepu włosów zależy od wybranego pakietu. Dzięki temu możemy dostosować wszystkie warunki do naszych indywidualnych preferencji i budżetu.

Przeszczep włosów — dla kogo?

Przeszczep włosów w Turcji to doskonała opcja dla każdego, dla kogo łysienie stanowi poważny dyskomfort. Na zabieg ten decydują się przeważnie mężczyźni — bo to właśnie oni najczęściej zmagają się z tym problemem. Łysienie androgenowe to powszechny powód wypadania włosów, a przeszczep włosów to jedyny skuteczny sposób na przywrócenie dawnej fryzury. Warto pamiętać jednak, że do zabiegu nie ma właściwie szczególnych wskazań. Skorzystać może z niego każdy, kto chciałby uzupełnić ubytki.  

 

REKLAMA
zdjecie 5160
Zobacz również
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×