2020-02-12T11:50:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Randkowanie w XI wieku

REKLAMA
REKLAMA

Randkowanie w XI wieku, czyli magia portali randkowych!

Modę na randkowanie online rozpoczął film Masz wiadomość, polskim znanym filmem traktującym o relacjach przez internet był film Samotność w sieci. Na podstawie książki Janusza Leona Wiśniewskiego. Dziś randkowanie online nie jest już uznawane za tak egzotyczne jak kiedyś, choć nadal niektórzy mają opory przed tą formą nawiązywania relacji.

Czy randkowanie online jest dla każdego?

Pewnie nie, ale zanim stwierdzimy, że to zupełnie nie nasza bajka - warto spróbować. Może akurat okaże się, że poznamy w ten sposób miłość swojego życia? Portali randkowych nie brakuje, także początkujący użytkownik ma z czego wybierać. Jednym z takich portali jest np. Elitepartner Kosten. Ten portal randkowy jest  akurat przeznaczony dla młodzieży akademickiej. Strona jest przejrzysta, a przekaz dosyć jasny.

Jak zarejestrować się na portalu randkowym?

Rejestracja konta na portalu randkowym jest niezwykle prosta, i na każdym portalu wygląda podobnie. W pierwszym kroku określamy kim jesteśmy i czego szukamy. Dopiero później uzupełniamy różne informacje szczegółowe. Warto pamiętać, że im lepiej uzupełniony profil, tym większe szanse na spotkanie odpowiedniej osoby, która będzie dzieliła z nami preferencje i potrzeby. Najlepiej otwarcie określać, czy szukamy związku, przyjaźni, czy niezobowiązującego  spotkania. Dzięki szczerości i otwartości, oszczędzimy innym zawodu, a także uprościmy sobie całą sytuację.

Co to znaczy "dobrze uzupełniony profil"?

Dobrze uzupełniony profil to taki, który zawiera uczciwe i rzetelne informacje. Dobrze jest nie owijać w bawełnę, jeśli szukamy niezobowiązujących spotkań napiszmy o tym. Jeśli mamy zielone oczy, nie udawajmy, że są brązowe. Budowanie jakiejkolwiek relacji na kłamstwie, nigdy nie ma dobrych konsekwencji. Nawet jeśli nie szukamy stałego związku a jedynie niezobowiązujących spotkań na wzajemne uprzyjemnienie sobie czasu.

To ważne aby profil posiadał możliwie jak najwięcej informacji. Napiszmy o tym, co nas interesuje, czym zajmujemy się w czasie wolnym, jak lubimy spędzać czas, co lubimy robić. Im więcej takich informacji, tym więcej punktów zaczepienia będzie miała druga strona, gdy wejdzie na nasz profil. Każde kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw, i oddali nas od celu.

Nie wszystko wolno

Choć portale randkowe to dosyć specyficzne miejsce w sieci, nie ulegajmy błędnemu wrażeniu, że wszystko jest dozwolone. Zachowania napastliwe, próby oszustwa, wyłudzenia oraz hejt tutaj również są piętnowane i należy je zgłaszać administratorowi. Portale randkowe posiadają zazwyczaj tysiące aktywnych użytkowników. Choć zazwyczaj przeprowadzają one dokładną weryfikację swoich użytkowników tak, jak Elitepartner Kosten, przy takiej liczbie ludzi obecnych na portalu wciąż mogą zdarzyć się sytuacje podejrzanego zachowania lub aktywności. Zgłaszając takie zachowania administratorowi, dbamy o wzajemne bezpieczeństwo i poprawiamy sprawność portalu. Pamiętajmy, że wszelkie próby nękania i wyłudzania pieniędzy są karalne.

Warto się otworzyć

Na przestrzeni kilkunastu lat wzrosła liczba małżeństw, które poznały się w Internecie. Statystyki mówią same za siebie i jest to bardzo prawdopodobne, że Ty również masz wśród swoich znajomych takie osoby. Kto wie, być może to właśnie ich przykład przyprowadził Cię do tego artykułu. Jeśli nie wiesz, który portal randkowy wybrać kieruj się własnymi zainteresowaniami i potrzebami. Możesz np. zdecydować się na portal dla określonej grupy wiekowej, albo dla ludzi, których skupia jakieś szczególne zainteresowanie lub hobby. 

Portale randkowe właściwie całkowicie wyparły biura matrymonialne, a ich działanie jest o wiele sprawniejsze i szybsze. Już po paru minutach możesz wymieniać się wiadomościami z osobami, lub osobą, która przypadła Ci do gustu. Nie jesteś ograniczony godzinami pracy biura, jeśli masz takie życzenie możesz wymieniać się wiadomościami nawet w nocy i w dowolnym momencie zdecydować o spotkaniu. A może okaże się, że to właśnie miłość Twojego życia?

 

Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22 dk23 dk24
 25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
zdjecie 5759