2019-01-16T15:40:00+01:00 eOstroleka.pl 10 0 0 -
Region,

Samsung Galaxy Tab S4 – tablet, laptop i komputer stacjonarny

REKLAMA
REKLAMA

Samsung Galaxy Tab S4 – tablet, laptop i komputer stacjonarny

Szukasz wszechstronnego urządzenia o efektywności komputera stacjonarnego, funkcjonalności laptopa i mobilności tabletu? Jeżeli tak, Samsung Galaxy Tab S4 to idealny sprzęt dla Ciebie.

Galaxy S4 – tablet dla wymagających

Samsung Galaxy Tab S4 to najnowszy tablet koreańskiego producenta, który wyróżnia się innowacyjnym trybem desktopowym. Urządzenie funkcjonuje jak standardowy tablet, ale po podłączeniu klawiatury i zmianie trybu, przełącza się na interfejs Dex i wyświetla pulpit z paskiem zadań. Chociaż całość jest przystosowana do obsługi myszką i klawiaturą, użytkownik może korzystać z dołączonego rysika lub zawiadywać aplikacjami manualnie.

Aplikacje uruchamiane są w oknach, przeglądarce internetowej lub kliencie poczty e-mail, a ich interfejs jest kompatybilny z trybem desktopowym. Użytkownik może otworzyć jednocześnie do 20 okien. Wszystko to sprawia, że S4 jest doskonałym wyborem dla osób ceniących mobilność i stawiających na lekki, kompaktowy i wydajny sprzęt pracujący w zaawansowanym multitaskingu.

Ergonomika – wymagaj więcej

Samsung S4 został wyposażony w ekran Super AMOLED o przekątnej 10,5 cala i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Dzięki minimalizacji ramek i rezygnacji z przycisków tablet zachowuje panoramiczne proporcje, przez co wyświetlane treści są jeszcze bardziej wciągające i realistyczne. Wysoka jakość obrazu współgra z krystalicznie czystym brzmieniem zagwarantowanym przez cztery głośniki i technologię Dolby Atmos pozwalającą wygenerować trójwymiarowe brzmienie przestrzenne.

Czas pracy – zwiększ wydajność!

Jednym z najważniejszych składników ostatecznej oceny wartości sprzętu jest czas pracy baterii. Tablet to urządzenie mobilne, dlatego tak ważne jest, aby pojemność baterii była możliwie jak największa przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i kompaktowości urządzenia. Samsung Galaxy Tab S4 został wyposażony w baterię o pojemności 7300 mAh, która zapewnia 16 godzin odtwarzania filmów wideo i surfowania po Internecie. Użytkownicy, którzy oszczędnie wydatkują energię, mogą liczyć na trzy dni niezakłóconej pracy urządzenia.

Samsung, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wdrożył funkcję szybkiego ładowania, dzięki czemu jeden pełny cykl ładowania trwa zaledwie 200 minut.

Tablet – fotoramka, kalendarz czy stacja pogodowa?

Kiedy nie korzystasz z tabletu, możesz jednym prostym ruchem zamienić go w inteligentny wyświetlacz domowy. Wystarczy przeprogramować urządzenie w tryb Daily Board i wybrać odpowiednie funkcjonalności, aby tablet wyświetlał aktualną prognozę pogody, czas lokalny lub plan na dany dzień. Możesz także stworzyć interaktywny album zdjęciowy, włączając tryb wyświetlania zdjęć z galerii w postaci slajdów. Oczywiście wszystkie te czynności odbywają się przy niskim zużyciu energii, dlatego nie ma obaw, że urządzenie rozładuje się po krótkim czasie.

Samsung Galaxy S4 to wygodny i skuteczny zamiennik laptopa i komputera stacjonarnego. Jeżeli cenisz sobie mobilność i szukasz urządzenia wielofunkcyjnego, z pewnością docenisz zamysł projektowy producenta.

REKLAMA
REKLAMA
Kalnedarz imprez
sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1