2020-11-18T12:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Smartwatach do uprawiania sportu Garett - sprawdź jego funkcje

REKLAMA
REKLAMA

Nowoczesne technologię mogą stanowić nieopisaną pomoc w życiu codziennym, a także podczas uprawiania sportu. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek trenował ze sportowym smartwatchem. Jeśli potrzebujesz dużej dawki motywacji oraz chcesz wesprzeć efektywność treningu - to świetny wybór. Sprawdź jak na tym tle wypadają zegarki znanej marki Garett, której ofertę znajdiesz w sklepie https://zegarkicentrum.pl/smartwatche-garett/

Osobisty trener na Twoim nadgarstku

Zastanawiasz się czym różni się smartwatch sportowy, od tego standardowego? Nie chodzi tu oczywiście o jego wygląd, ale szereg funkcji, których celem jest pomoc w podniesieniu wydajności treningu oraz zmotywowanie do jeszcze większego wysiłku. Nie bez powodu mówi się o nich jako o "osobistych trenerach", a w zasadzie dają one jeszcze więcej niż żywy, personalny trener - kontrolują Twoje parametry wysiłkowe tak, żebyś mógł dać z siebie jeszcze więcej oraz wiedział, jak dany trening wpływa na Twoje ciało. Marka Garett, specjalista od nowoczesnych rozwiązań, proponuje wiele modeli smartwatchów dedykowanych do uprawiania właściwie wszystkich dyscyplin, przeznaczonych zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Są one wyposażone w najnowocześniejsze funkcje, które powinien posiadać właśnie sportowy smartwatch.

Pulsometr i ciśnieniomierz - bezpieczeństwo

Podstawowe funkcje, jakie posiadają smartwatche sportowe Garett, przydatne podczas każdego rodzaju treningu, to m.in.:

- pulsometr

- ciśnieniomierz

- pulsoksymetr

- krokomierz

- licznik spalonych kalorii

- monitor braku aktywności.

Wszystkie te informacje są niezbędne dla oceny wydajności treningu, jak też stanu swojego zdrowia. Podczas intensywnego uprawiania sportu musisz bowiem wiedzieć także, kiedy już należy przestać i zregenerować siły. Smartwatche Garett pilnują przy tym, żebyś nie odpoczywał zbyt długo. Kiedy przyjdzie pora ruszyć się z kanapy - także o tym poinformuje. W czasie treningu możesz także odbierać wiadomości e-mail i sms - o tym również powiadomi smartwatch sportowy. Wśród modeli zegarków Garett (np. Garett Sport 29) znajdziesz także te o niezwykle zaawansowanych funkcjach, jak choćby wybór rodzaju uprawianej dyscypliny. Wybierasz wówczas tylko rodzaj treningu (wśród dostępnych na liście), a Twój smartwatch pilnuje, żeby był wykonany na 100 proc.

Co, jeśli trenujesz w terenie?

Jeśli preferujesz uprawianie sportu na świeżym powietrzu, Twój smartwatch również powinien być do tego dostosowany. Niezbędne są wówczas takie funkcje jak choćby wysokościomierz i lokalizator GPS. Przydatna będzie też prognoza pogody i barometr, czy też kompas. Razem z nimi wszelkie sporty terenowe będą prawdziwą przyjemnością, a Ty będziesz pod najlepszą opieką. Ze smartwatchem sportowym nigdy nie zgubisz się na górskim szlaku oraz poczujesz się bezpiecznie bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Te niezwykle zaawansowane funkcje znajdziesz choćby w zegarku Smartwatch Garett Multi 4 Sport. A jeśli już wrócisz do domu i położysz się spać, jakości Twojego wypoczynku może również pilnować smartwatch. Wystarczy, że posiada taką funkcję jak monitor snu. Jest ona dostępna w większości sportowych modeli Garett i kontrolując Twoje parametry w czasie kiedy śpisz, rano otrzymujesz informację czy regeneracja przebiegała prawidłowo. Jest to niezwykle ważne dla Twojego zdrowia. Zegarki Garett oraz inne marki smartwatch znajdziesz https://zegarkicentrum.pl/smartwatche/

Wodoszczelność - sprawdź parametry

Sprawą, na którą należy zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru smartwatcha sportowego jest oczywiście klasa wodoszczelności, co jest kluczowe podczas uprawiania takich dyscyplin jak triatlon czy też zwykłego, rekreacyjnego korzystania z basenu. Jak na tym tle wypada marka Garett? Wśród proponowanych przez tego producenta smartwatchy można znaleźć te, które bez żadnego problemu mogą znaleźć się pod wodą przez 30 min (wodoszczelność IP67 - np. w modelu Garett Sport 24), a nawet 60 min (klasa IP68 - np. Garett Sport Gym). I co ważne - w tym czasie zegarek nie tylko zachowuje swoje wszystkie funkcje pod wodą, ale jest również odporny na pył. Wszelkie survivale i off-roady są w tym czasie jak najbardziej wskazane. Jak się więc okazuje, Garett może być wykorzystywany podczas każdej aktywności fizycznej, a szereg nowoczesnych funkcji sprawdzi się u nawet najbardziej zaawanasowanych sportowców.

Nowoczesny design nie zaszkodzi

Decydując o najlepszym smartwatchu sportowym dla siebie bądź bliskiej osoby, oczywiście najważniejsza powinna być jego funkcjonalność oraz rodzaj uprawianej aktywności fizycznej - także czy ma on zachęcić do jej uprawiania czy zwiększyć wydajność. Nie można też zapominać o może nieco mniej istotnej, ale za to widocznej sprawie - wyglądzie. Modele marki Garett są pod tym względem dość zróżnicowane, znajdziesz tu najnowocześniejsze, skomplikowane tarcze i wyświetlacze, jak również nieco skromniejsze i subtelniejsze. Gama kolorystyczna jest niezwykle bogata, podobnie jak ich wielkość i kształty. Nowoczesny design wygląda efektownie i z pewnością znajdzie tu coś dla siebie każdy fan bądź fanka sportu.

Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22 dk23  24
 25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń