2019-07-23T10:33:52+02:00 eOstroleka.pl 10 0 0 -
Polska,

Trampoliny ziemne – wyjątkowe urządzenia zabawowe na plac zabaw

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0

Trampoliny to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów przydomowych ogródków. Jest trampolina? Są dzieci i mnóstwo dobrej zabawy! Skakanie na trampolinach aktywizuje całe ciało, dodaje energii i… po prostu cieszy. Nie dziwi zatem fakt, że producenci placów zabaw postarali się o wprowadzenie tego urządzenia do swojej oferty. Trampoliny ziemne to propozycja swobodnej i bezpiecznej zabawy dla małych i dużych.Co nam daje skakanie na trampolinie?


Trampoliny należą do urządzeń rekreacyjno – sprawnościowych, a to oznacza, że korzystanie z nich może służyć zarówno rozrywce, jak i pozytywnie wpływać na naszą sprawność i kondycję. Dla współczesnych dzieci to świetna alternatywa dla wymuszonych / zorganizowanych aktywności fizycznych i porcja zdrowego ruchu na świeżym powietrzu. Ćwiczenia na trampolinie aktywizują i wzmacniają wszystkie duże partie mięśniowe naszego ciała, równocześnie nie obciążając nadmiernie stawów. Ponadto intensywne skakanie pozwala w ciągu kilkunastu minut na spalenie tylu kilokalorii, ile spalamy podczas 30 minut joggingu czy aerobiku. Korzystanie z trampoliny doskonale wpływa na nasze samopoczucie, dostarczając radości każdemu użytkownikowi.


Producent trampolin – Activeline


Activeline to firma z Lublina, która od 2012 roku produkuje nowoczesne, inspirujące i aktywizujące place zabaw dla dzieci w Polsce i Europie. Place zabaw Activeline odznaczają się ponadprzeciętną estetyką i niebanalnym designem, są maksymalnie bezpieczne oraz wyposażone w innowacyjne urządzenia i akcesoria. Trampoliny ziemne to właśnie jedna z takich nowości w ofercie firmy – są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach oraz posiadające wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty (m.in. potwierdzające zgodność z normą PN-EN 1176–1:2009. Montaż trampolin ziemnych jest prosty i nie wymaga wylewania fundamentów.


zdjecie


Wysokiej jakości materiały


Trampoliny Activeline zostały wykonane z atestowanych materiałów, trwałych i bezpiecznych dla użytkownika. Trampolina ziemna wykonana jest z plastikowych laminatek z polipropylenu modyfikowanego lub ABS i nawlekanych na stalową, ocynkowaną linkę w otulinie PCV. Konstrukcje obudowy i pokrywy wykonane są ze stalowe blachy z odpowiednimi otworami montażowymi. Sprężyny trampolinowe mocowane są do pokrywy obudowy za pomocą ocynkowanych stalowych oczek i śrub oczkowych. Pokrywa jest dodatkowo pokryta poliuretanowo - gumowymi płytami, które zakrywają górną część urządzenia w strefie upadku.


Estetyczne i uniwersalne


Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz estetycznemu projektowi – trampoliny ziemne Activeline doskonale sprawdzają się nie tylko na placach zabaw, ale również harmonijnie wpisują się w otwartą przestrzeń miejską, np. w parkach linearnych czy w ciągu deptaków itp. Z trampolin mogą bezpiecznie korzystać zarówno dzieci (od 3. roku życia), jak i osoby dorosłe (ograniczenie wagowe: do 150 kg).


zdjecie


Trampoliny ziemne – różne rozmiary, kształty i kolory


Bezpieczne trampoliny dla dzieci występują w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach – wszystko po to, by umożliwić instalację tego urządzenia na placach zabaw i w przestrzeni miejskiej, harmonijnie dopasowując je do miejsca i otoczenia.


Trampoliny okrągłe


Trampoliny okrągłe cieszą się największą popularnością ze względu na ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary – najczęściej można je bez problemu zainstalować nawet w istniejących już placach zabaw, nie naruszając stref bezpieczeństwa innych urządzeń czy ciągów komunikacyjnych.


Trampoliny kwadratowe


Trampolina kwadratowa to jeden z dwóch podstawowych rodzajów tych urządzeń. Stosunkowo niewielkie gabaryty trampoliny (150x150 cm) pozwalają na wkomponowanie jej w większość placów zabaw, przy równoczesnym zachowaniu sporem powierzchni do skakania (90x90 cm).


Trampoliny prostokątne


Trampoliny prostokątne gwarantują więcej zabawy, z możliwością skakania nie tylko w górę, ale również w przód i tył. Zajmują nieco więcej miejsca niż trampoliny okrągłe i kwadratowe, choć wciąż są dość łatwe do ujęcia ich w inwestycji.


Trampoliny modułowe


Ten rodzaj trampolin ziemnych to prawdziwa gratka dla inwestorów chcących zaproponować dzieciom maksymalnie nowoczesny i atrakcyjny plac zabaw. Dzięki różnorodności elementów dostępnych w tej opcji – możemy bez problemu zaprojektować długie, proste lub kręte trampolinowe ścieżki do skakania i większe place w stylu „pola kangurów” czy w kształcie zygzaka.


zdjecie


Trampoliny w żywych kolorach


Trampoliny ziemne Activeline dostępne są w ciekawych zestawieniach intensywnych kolorów. W żywym kolorze może być wyłącznie gumowa obudowa lub całość. Inwestorzy mogą zdecydować się na efektowny kontrast: fiolet z czernią, niebieski z limonką i żółcią lub postawić na bardziej stonowane połączenia: czarnego z niebieskim lub ciemnej czerwieni z jasną czerwienia i żółcią.


Gotowi do skoku… na trampolinę? Zapoznaj się z pełną ofertą trampolin ziemnych na stronie producenta najwyższej klasy trampolin ziemnych https://activeline.eu/k/wyposazenie-placow-zabaw/trampoliny/.


 


 


artykuł sponsorowany


Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalnedarz imprez
grudzień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 25  26  27  28  29  30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
 23  24  25 26 27 28 29
 30 31  1  2  3  4  5