zdjecie 8073
zdjecie 8073
2021-11-16T08:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Ubezpieczenie na narty – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

REKLAMA
REKLAMA

Już niedługo Polscy tłumnie ruszą na swoje zimowe urlopy. Jeśli i Ty planujesz tego typu wyjazd, warto, żebyś wcześniej pomyślał o zadbaniu o swoje bezpieczeństwo oraz ochronę przed konsekwencjami zdarzeń, które mogą Cię spotkać. W tym tekście znajdziesz informacje o tym, co powinno zawierać dobre ubezpieczenie narciarskie.

Dobra polisa tylko w Internecie

Ubezpieczyciele przenieśli sprzedaż swoich produktów w dużej mierze do Internetu. To z kolei ma ogromny wpływ na dostępne oferty oraz wysokość składek, jakie przychodzi płacić klientom. Dzięki oszczędnościom wynikającym z redukcji kosztów w postaci biur oraz armii pracowników, polisy w sieci bardzo często są oferowane w atrakcyjnych cenach, które przyciągają uwagę klientów. Więcej informacji oraz ubezpieczenie narty na www.ubezpieczeniaonline.pl.

Co powinna zawierać dobra polisa narciarska?

Poniżej znajdziesz opis najważniejszych elementów, które sprawiają, że ubezpieczenie turystyczne można uznać za skuteczne i przydatne w kryzysowych sytuacjach.

1) Pokrycie kosztów leczenia

W wielu kurortach turystycznych nie ma dostępu do publicznej służby zdrowia, co sprawia, że turyści są zmuszeni do korzystania z prywatnych przychodni, których usługi często są dosyć kosztowne. Jeśli podczas zimowego wyjazdu będziesz potrzebować pomocy medycznej, ubezpieczyciel pokryje wszelkie rachunki za leczenie.

2) OC

Jazda na nartach nie należy do najbezpieczniejszych sportów. Do wypadków najczęściej dochodzi, gdy na stoku spotkają się niedoświadczeni narciarze, którzy nie zawsze wiedzą, jak się zachować. W sytuacji, gdy spowodujesz niebezpieczne zdarzenie i ucierpią w nim osoby trzecie, towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty wynikające z odszkodowań. Dzięki temu uda Ci się uniknąć finansowych konsekwencji swoich działań na stoku.

3) NNW

Nieszczęśliwe wypadki mogą wydarzyć się wszędzie. Jeśli w wyniku takiej sytuacji Twój stan zdrowia znacznie się pogorszy, otrzymasz pomoc w postaci środków finansowych na leczenie lub rehabilitację. W przypadku, gdy wypadek okaże się tak poważny, że zginiesz, pieniądze trafią do rodziny lub osób, które zostały wpisane przez Ciebie do umowy.

4) Ochrona bagażu

Lotniska to miejsca, w których nietrudno o utratę walizek oraz sprzętu sportowego. Wszechobecny chaos oraz pośpiech to idealne środowisko dla wszelkiego rodzaju złodziei, którzy tylko czekają na chwilę Twojej nieuwagi. Jeśli podczas podróży utracisz bagaż, towarzystwo zwróci Ci koszty, które poniosłeś, by móc kontynuować urlop. Pamiętaj jednak, że warunkiem udzielenia pomocy jest przedstawienie paragonów za poczynione zakupy.

5) Koszty ratownictwa górskiego

W sytuacji, gdy zaginiesz w górach lub będziesz potrzebować pomocy na szlaku, ubezpieczyciel zagwarantuje Ci pokrycie kosztów ratownictwa oraz poszukiwań. Ten pakiet jest bardzo ważny, ponieważ standardowe stawki za tego typu usługi są naprawdę wysokie i konieczność skorzystania z ratownictwa mogłaby skutecznie nadszarpnąć Twój portfel. Dowiedz się więcej o szczegółach polis narciarskich na stronie: https://www.ubezpieczeniaonline.pl/.

 

Artykuł sponsorowany.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
listopad 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×