2022-05-13T08:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

W jaki sposób przebiega zabieg plastyki powiek?

REKLAMA

Na pewno każdy z nas słyszał o zabiegu plastyki powiek. Jest to zabieg, po którym niemal od razu widać efekty. Z twarzy postarzałej i smutnej, wyłania się twarz radosna i uśmiechnięta od ucha do ucha. Zabieg ten naprawdę dla wielu osób okazał się strzałem w dziesiątkę. Co powinniśmy o nim wiedzieć? Sprawdźmy to.

Tyljko u profesjonalistów

Wiele osób wychodzi z założenia, że na medycynie estetycznej można zaoszczędzić. Osoby myślące w ten sposób są w dużym błędzie. Doskonale wiemy, że tak nie jest. Niektóre osoby do dzisiaj żałują, że zdecydowały się na zabieg w miejscu mało znanym, które znalazły w sieci. W efekcie mają oszpeconą twarz, czy też w lepszym przypadku zabieg, który na nic się dał. Lepiej od razu poszukać dobrego specjalisty, który ma doświadczenie, a na swoim koncie rzeszę zadowolonych klientek oraz klientów. Takim bez wątpienia jest wrosinski.pl. Jest to znana klinika medycyny estetycznej, która słynie z przeprowadzonych zabiegów efektywnie oraz z zadbaniem o każdy szczegół.

Gdy jesteśmy na etapie znalezienia kliniki, która odmieni naszą twarz, życie i nie tylko, to od razu warto skierować się do tych fachowców. Nie będziemy żałować swojej decyzji. Co więcej, będziemy się czuć niczym w domu. Wszystko zostanie nam dokładnie wyjaśnione i nie będziemy miały do czynienia z sytuacją, w której podchodzimy do zabiegu, a tak naprawdę nie wiemy, jak przebiega oraz na czym polega. Jest to niedopuszczalne. Pacjenci muszą być wszystkiego świadomi.

Plastyka powiek i jej przebieg

Plastyka powiek polega na niczym innym jak na wycięciu kawałka skóry wraz z częścią tak zwanego okrężnego mięśnia. Cięcie musi być wykonane w sposób właściwy, aby po zagojeniu blizna była całkowicie niewidoczna. Czy jest to możliwe? Jak najbardziej tak.

Cięcie musi być wykonane w miejscu fałdu naturalnego powieki. Cięcie może także mieć miejsce poniżej linii rzęs w przypadku dolnej powieki. Czy można wykonać jednocześnie zabieg górnej oraz dolnej powieki? Jak najbardziej tak. Wyjątkiem są po prostu inne zalecenia lekarskie.

Do zabiegu nigdy pacjenta się nie usypia. Raczej stosuje się miejscowe znieczulenie. Ból jest całkowicie niewyczuwalny. Zabiegowi mogą się poddać nawet osoby, które panicznie bólu się obawiają.

Ile trwa zabieg? W zależności od stopnia zaawansowania obwisłej powieki. Jest to jednak najczęściej 60 do 90 minut. Efekty tego zabiegu są długotrwałe. Kolejnemu zabiegi trzeba się dopiero poddać po upłynięciu kilku lat.

Lekarz zawsze zaczyna od zaznaczenia linii. Wzdłuż nich prowadzić będzie cięcie. Musi chwycić fałd skóry, aby oszacować poprawnie jej nadmiar. Ten szacunek jest naprawdę bardzo ważny. Kolejny krok to już nacięcie skóry właśnie w załamaniu powieki oraz pozbycie się raz na zawsze obszaru skóry. Na koniec nie obejdzie się bez szwów oraz opatrunku. Zabieg ten nie wymaga zostawania w szpitalu. Można niemal od razu udać się do domu. Jest to bardzo dobra wiadomość. Raczej nikt z nas nie lubi spać w szpitalu. Nie jest to przyjemne miejsce.

 

Artykuł sponsorowany. 

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
maj 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 25  26  27  28  29  30 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23  24  25 dk26 dk27  28 dk29
dk30  31  1  2  3  4  5
×