2019-03-25T17:40:00+01:00 eOstroleka.pl 10 0 0 -
Region,

Zakłady bukmacherskie przez Internet 2019

REKLAMA
REKLAMA

Zakłady bukmacherskie przez Internet, czyli czy w 2019 roku możemy spodziewać się na polskiej scenie nowych, legalnych buków?

Od czasu zaprowadzenia porządku na polskim rynku bukmacherskim po aferze hazardowej, lista zakładów bukmacherskich legalnie oferujących swoje usługi w Sieci, jest dosyć krótka. Mamy do czynienia zaledwie z kilkunastoma podmiotami i korzystając wyłącznie z ich oficjalnych stron, mamy pewność, że zawierany zakład bukmacherski jest legalny i za grę nie grożą nam żadne konsekwencje prawno-skarbowe. 

Trudno się dziwić, że tylko nieliczni zdecydowali się na starania o licencję po zmianach w ustawie wprowadzonych w 2017 roku. Polskie przepisy dotyczące usług hazardowych są obecnie najbardziej surowe w Europie, a zdobycie licencji na działania wymaga od bukmachera spełnienia nieprostych warunków, sztabu najlepszych prawników oraz wielkich nakładów finansowych.

Pamiętajmy jeszcze, że licencja na zakłady w punktach naziemnych to jedno, a zakłady bukmacherskie online to drugie i wymagane są tu dwa różne zezwolenia Ministerstwa Finansów. 

Wszystko to później odbija się na graczach, którzy chcąc wygrać więcej, niż pozwalają na to bukmacherskie zakłady w Polsce, grają u buków nielegalnych.

Nie będziemy tu jednak o tym pisać, gdyż podmioty niepłacące w Polsce podatków nie są godne uwagi oraz szerszego omawiania.

Są natomiast firmy, co do których krążą opinie, iż mają wrócić na polski rynek. 

W zeszłym roku lista legalnych bukmacherów powiększyła się o kilka nowych pozycji. Obecnie bez obaw można obstawiać u takich buków jak STS, Fortuna, Totolotek, LV BET, forBET, Milenium, PZBuk, E-TOTO, BEM Operations (ich polski przedstawiciel to Pejot 1), BetFan, Ewinner, Typiko i Traf-Zakłady Wzajemne.

Czy w 2019 będzie ich więcej?

Kto w tym roku pojawi się w polskiej Sieci jako legalny bukmacher? 

Jest wielu buków, w których gracze pokładają nadzieje. W wielu przypadkach raczej płonne, aczkolwiek chodzą słuchy, że Bwin złożył dokumenty i będzie starać się o licencję. 

Jednak z pewnością najbardziej upragniony przez Polaków bukmacher to Bet365, który teraz absolutnie nie jest legalny. 

Nic jednak dziwnego, że polscy gracze za nim rozpaczają, gdyż jest uważany za najlepszego bukmachera na świecie. 

Wśród pasjonatów bukmacherki trwają spekulacje, iż zamierzają powrócić, jednak nie jest to pewne na 100%. Istnieją opinie, że poważnie podchodzą do tego tematu, jednak nie udało nam się znaleźć potwierdzonych informacji na temat tego, czy podjęli jakieś działania w tym kierunku. 

Jeśli jednak sprawdzimy oferty, jakie mają dla nas polskie zakłady bukmacherskie, to okaże się, że niejeden bukmacher również reprezentuje wysoki poziom. 

Tacy potentaci jak Fortuna, Totolotek czy STS dokładają wielu starań, aby zachęcić klienta do gry, nawet jeśli będzie musiał zapłacić ustawowe 12% podatku.

Sprawdź bukmacherka https://www.rynekbukmacherski.pl/

 

Liga Mistrzów, zakłady live - co legalni bukmacherzy mają nam do zaoferowania?

Nasza krajowa bukmacherka też ma coś do powiedzenia i to nie tylko pod względem wysokości kursów czy dostępności bonusów, z którymi jest coraz lepiej.

Istnieją podmioty, których oferta skierowana jest przede wszystkich do internetowych graczy. W przypadku forBET próżno szukać czegoś takiego, jak naziemne zakłady bukmacherskie Jak grać, to tylko online, ponieważ ich oferta tyczy się wyłącznie zakładów wzajemnych w Sieci. 

W każdym razie polscy bukmacherzy się starają. Ilość dyscyplin dostępna jest w liczbie, jakiej nie powstydziłby się najlepszy europejski buk. Piłka ręczna, koszykowa, siatkowa, żużel, MMA, skoki narciarskie, futbol amerykański, futbol australijski i tak dalej, i tak dalej.

Piłka nożna? Mistrzów Liga, Liga Europy, 1 liga (czyli polska Ekstraklasa), Mistrzostwa Euro. 

Pamiętaj jednak, by decydując się na grę, bez względu na wszystko podchodzić do niej z głową i korzystać wyłącznie z licencjonowanych stron internetowych. 

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

 

REKLAMA
Kalnedarz imprez
sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1