2017-05-18T15:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

„By wolność przestała być tylko marzeniem” - ZBIÓRKA ZAKOŃCZONA

REKLAMA
fot. UG w Łysych
REKLAMA
0
0
1
Mieszkaniec gminy Łyse, Paweł Grabka apeluje do wszystkich ludzi o dobrym sercu o pomoc w zbiórce funduszy, które umożliwią mu zakup elektrycznego wózka inwalidzkiego.

„Moim marzeniem jest elektryczny wózek inwalidzki, który odciążyłby moich rodziców, a mi dał zdecydowanie większą samodzielność. Nie mogę pozwolić sobie na jego zakup z własnych funduszy, a w związku z tym, że mam sprawne ręce nie przysługuje mi dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dzięki Wam moje marzenie ma szansę się spełnić. Dzięki Wam mogę osiągnąć to, co obecnie jest dla mnie nieosiągalne” - apeluje Paweł.

Inicjatywę wesprzeć można za pośrednictwem portalu SiePomaga

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Niepełnosprawni , 09:55 19-05-2017,   -
Witam, na twoim miejscu przemyślał bym ten zakup. Wózek elektryczny rozleniwi i nie wszędzie nim wiedziesz. Czy nie lepsza byłaby przystawka typu „striker” są manualne (typu rower), manualne ze wspomaganiem elektrycznym i elektryczne. Przystawki są ponadto dofinansowywane przez PCPR do 80% bez względu na niepełnosprawność w ramach barier technicznych. Polecam sklep rehabilitacyjno-medyczny VALIDUS przy ul. 11-Listopada 72 (w sklepie MILA) w Ostrołęce oni mogą taki sprzęt sprowadzić.
http://www.apco.com.pl/oferta/dostawki-do-wozkow/stricker
http://www.partner-med.pl/produkty/przystawki-do-wozkow
Pozdrawiam
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Niepełnosprawni , 09:55 19-05-2017,   -
Witam, na twoim miejscu przemyślał bym ten zakup. Wózek elektryczny rozleniwi i nie wszędzie nim wiedziesz. Czy nie lepsza byłaby przystawka typu „striker” są manualne (typu rower), manualne ze wspomaganiem elektrycznym i elektryczne. Przystawki są ponadto dofinansowywane przez PCPR do 80% bez wzglę...
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również