Powiat ostrołecki, 09 czerwca 2017, 12:29

Areszt dla mieszkańca powiatu za posiadanie amfetaminy

fot. KMP w Ostrołęce
0
0
0
Zarzut posiadania narkotyków usłyszał mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, przy którym funkcjonariusze policji znaleźli amfetaminę oraz wagę i torebki służące do porcjowania.

Zatrzymanie mieszkańca powiatu z amfetaminą to efekt pracy funkcjonariuszy zajmujących się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Policjanci ustalili, że mieszkaniec naszego powiatu może przewozić narkotyki. Realizację sprawy zaplanowano na początek ubiegłego tygodnia.

- W związku z tym funkcjonariusze zatrzymali pojazd, którym poruszał się wytypowany mężczyzna. W pojeździe policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 44 gramów białej substancji, która po jej wstępnym zbadaniu okazała się być amfetaminą. Dodatkowo zabezpieczono kilkadziesiąt foliowych torebek z zapięciem strunowym oraz małą wagę elektroniczną mogącą służyć do porcjowania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzuty posiadania narkotyków – mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dalsze czynności pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego ostrołęckiej komendy.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również