2018-03-15T13:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Ostrołęka,

Darmowe filmy tylko dla seniorów [ZDJĘCIA]

REKLAMA
0
1
0
Filmem "Old Fashioned" zainicjowano w Ostrołęce akcję "Kino Seniora". O 12.00 niemal cała mniejsza sala kina Jantar wypełniła się seniorami. To kolejny, po "Godzinach dla Rodziny" i "Nastrojach we Dwoje" cykl zorganizowany w OCK.

W jego ramach raz w miesiącu wyświetlany będzie film skierowany do dojrzałego widza, ale, jak zapowiadają organizatorzy nie będą to niskobudżetowe produkcje, ale kino ambitne i ciekawe, które skłania do refleksji i przemyśleń. W pokazie można uczestniczyć za darmo. Pomysł zrodził się w Klubie Seniora "Wrzos", a następnie przewodniczący Jan Dobkowski zainteresował tematem władze miasta i Ostrołęckie Centrum Kultury.

Na pierwszym spotkaniu przywitał widzów prezydent Janusz Kotowski i wiceprezydent Grzegorz Płocha. - Myślę, że każdy z nas lubi kino. Ja lubię bardzo, dlatego czasem tęsknię za chwilą, kiedy można w dobrym towarzystwie, z przyjaciółmi poświęcić czas żeby coś obejrzeć. W propozycjach, które będziemy Państwu systematycznie przedstawiać będą dobre i ciekawe rzeczy. Gusty możemy mieć różne, niektórzy lubią westerny, ale patrząc na dzisiejszy film - relacje międzyludzkie, uczucia, miłość to tematy, które zawsze są i będą ważne. Dlatego cieszę się, że Państwo jesteście – mówił prezydent. A Bogdan Piątkowski, dyrektor OCK zapowiedział, że jeżeli widownia będzie się rozwijała to pomyśli o zmianie miejsca emisji na dużą salę.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również