2017-03-28T10:59:18+02:00 eOstroleka.pl 2 1 5 40%
Ostrołęka,

Droga na Ostrołękę z trzema statuetkami Dyliżanse 2016! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Mariusz D. Mario/archiwum zespołu
REKLAMA
2
3
0
W prestiżowym plebiscycie dla fanów i wykonawców muzyki country „Dyliżanse 2016” zespół Droga na Ostrołękę zdobył trzy statuetki. Nasza rodzima grupa nominowana była aż do siedmiu nagród ostatecznie jednak Wojciech Dudkowski z przyjaciółmi zdobyli trzy z nich, w tym te najważniejsze – Zespół Roku, Artysta Roku i Płyta Roku.

Zespołu Droga na Ostrołękę nikomu w naszym mieście przedstawiać nie trzeba. Od kilku już lat grupa na czele której stoi Wojciech Dudkowski „zgarnia” coraz to liczniejsze nagrody w popularnych i prestiżowych plebiscytach i przeglądach. Tym razem artyści poszczycić się mogą aż trzema statuetkami w renomowanym plebiscycie dla fanów i wykonawców muzyki country – Dyliżanse 2016.

Droga na Ostrołękę otrzymała nominację w siedmiu kategoriach, a ostatecznie zespół nagrodzony został w trzech najważniejszych – Zespół Roku 2016, Artysta Roku 2016 (dla lidera grupy Wojciecha Dudkowskiego) oraz Płyta Roku 2016 (Był czas).

- Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy głosowali w Plebiscycie! Dziękujemy za ciepłe przyjęcia w czasie Gali! Za wspólne śpiewanie i za bis! To była dla nas niezwykła przyjemność! - mówi Wojciech Dudkowski.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również