2019-01-29T18:55:13+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Wykrocie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. archiwum szkoły
REKLAMA
0
0
0
We wtorek, 22 stycznia w Szkole Podstawowej w Wykrocie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie przygotowali miłą niespodziankę dla swoich gości.

Z okazji tak ważnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka, uczniowie złożyli seniorom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i samych pomyślnych dni, aby upewnić  ich o gorących uczuciach. Podczas uroczystości dzieci ze szkoły w Wykrocie oraz ich koledzy i koleżanki z Ośrodka Przedszkolnego „Planeta Uśmiechu”, Oddziału Przedszkolnego, klas I – III SP i klas IV – VI SP zaprezentowały część artystyczną.

Dzieci z Ośrodka Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego, krótko zaprezentowały piosenki i tańce. Klasa I SP nieco starsze już dzieci, w pięknych strojach, recytowały wiersze, piosenki i tańce.Klasa II i III SP, wystąpiła w przepięknych strojach uszytych przez rodziców specjalnie na tą okazję, zaprezentowali nieco inny program, niż w poprzednich latach. Klasa IV, V i VI SP w przebraniach zaprezentowali piosenki zachęcając babcie i dziadków do wspólnego śpiewania.
Na koniec uczniowie wszystkim babciom i dziadkom zaśpiewali „Sto lat” i wręczyli własnoręcznie wykonane laurki.

Nad całością przedsięwzięcia czuwały: Elżbieta Drężek, Danuta Zapadka, Jadwiga Zaciek i Danuta Drężek. W pomoc organizacji uroczystości włączyły się uczennice z Samorządu Uczniowskiego, które zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.