2017-10-19T12:07:53+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Dzień Papieski w dylewskiej podstawówce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Urząd Gminy w Kadzidle
REKLAMA
0
0
0
"Idźmy naprzód z nadzieją" – pod takim hasłem już po raz 17. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dylewie zorganizowali Dzień Papieski, ku czci patrona ich placówki – św. Jana Pawła II.

Uroczystości z okazji XVII Dnia Papieskiego, będące świętem całego polskiego kościoła, były okazją do oddania hołdu i wdzięczności za to, że Ojciec Święty – Jan Paweł II – był i jest nadal wielką osobowością i na zawsze pozostanie dla wielu wzorem do naśladowania.

Tegorocznym uroczystościom Dnia Papieskiego obchodzonego w Szkole Podstawowej w Dylewie, przyświecało hasło „Idźmy naprzód z nadzieją”. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy VI pod opieką wychowawcy Agnieszki Grzyb i katechetki Hanny Bakuły. Swe wokalne i muzyczne umiejętności zaprezentował chór szkolny. Zgromadzeni uczniowie udowodnili, że są bardzo dumni z tego, że ich szkoła nosi imię Jana Pawła II. Akademia została również zaprezentowana 08.10.2017 r. w parafialnym kościele pod wezwaniem NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia w Dylewie.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.