2017-11-02T14:02:14+01:00 eOstroleka.pl 2 1 19 68.4%
Ostrołęka,

Dzień Zaduszny z ostrołęckimi samorządowcami [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. www.ostroleka.pl
13
6
1
Najlepszy komentarz
~IKS , 13:18 03-11-2017,   -
Ostrołęccy radni tylko nadają się by brać udział w składaniu wieńców, w zapalaniu zniczów branie udziału we mszach ,,świętych" bo jak chodzi o merytorykę to niech wszyscy święci mają nas w opiece to jak strzelanie kulą w płot a nie do tarczy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku sito będzie szczelne i ...
odpowiedz   •   oceń :  
W Dzień Zaduszny delegacja samorządowców z przewodniczącym Rady Miasta Jerzym Grabowskim odwiedziła groby zmarłych ostrołęczan na cmentarzu komunalnym w Ostrołęce. Znicze zapalono także na cmentarzu parafialnym w Rzekuniu.

W Ostrołęce symboliczne znicze zapalono na gronie księdza Antoniego Pęksy, Edwarda Kupiszewskiego, Sławomira Kota, a także przy obelisku poświęconym ofiarom katastrofy smoleńskiej. W  Rzekuniu modlono się przy grobie Adama Bednarczyka oraz mogile pięćdziesięciu trzech marynarzy 1 Batalionu Pułku Morskiego, którzy zginęli w 1920 roku.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~IKS , 13:18 03-11-2017,   -
Ostrołęccy radni tylko nadają się by brać udział w składaniu wieńców, w zapalaniu zniczów branie udziału we mszach ,,świętych" bo jak chodzi o merytorykę to niech wszyscy święci mają nas w opiece to jak strzelanie kulą w płot a nie do tarczy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku sito będzie szczelne i obrośniętych w sadło, przyrośniętych do krzeseł w radzie arogantów wyborcy pogonią.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również