2017-01-11T11:57:56+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 100%
Powiat ostrołecki,

Goworowo zagra z orkiestrą Jurka Owsiaka. W niedzielę 25. finał WOŚP ze Światełkiem do Nieba

2
0
0
W niedzielę, 15 stycznia już po raz 25. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Swój finał organizują także mieszkańcy gminy Goworowo. Znamy program imprezy.

25. finał WOŚP w Goworowie to m.in. koncerty, pokazy, aukcje oraz wolontariusze z czerwonymi serduszkami i kolorowymi puszkami. Zbiórka prowadzona będzie zarówno podczas części koncertowej odbywającej się na placu przy OSP w Goworowie ale także w sąsiednich miejscowościach – o godz. 12:30 w Kuninie, o 13:40 w Kruszewie a o 15:10 w Suchciach.

Część koncertowa rozpocznie się o godzinie 16:00. Imprezę poprowadzą znani z finałów WOŚP w Ostrołęce – Staszek Orłowski i Jakub Rutka. Obaj panowie brawurowo wcielają się w swoje role i są gwarancją zabawy na najwyższym poziomie.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program 25. finału WOŚP w Goworowie:

Koncert na scenie głównej na PLACU OSP W GOWOROWIE rusza o godz. 16:00
GODZ. 16 GRA ATEST
GODZ. 17 NA PRZEKÓR
GODZ. 17:45 TAŃCZYMY ZUMBĘ POWER FIT
GODZ. 18 SŁUCHAMY STREFY 51
GODZ. 19 ARKA ARKA
GODZ. 20 ŚWIATEŁKO DO NIEBA

MEGA MOTO NIESPODZIANKA DLA FANÓW PEUGEOTA.
Przyjdźcie na Finał WOŚP w Goworowie, a będziecie mogli przejechać się najnowszym modelem PEUGEOTA 3008.
Przetestujcie auto…. ale najpierw trzeba wrzucić co nie co do puszki:)
Bardzo DZIĘKUJEMY Autoryzowanemu Dealerowi Samochodów OSKAR w Ostrołęce i pani Beacie Kosowskiej, która poprowadzi te auto wraz z Państwem.

Zimą należy szczególnie zadbać o dłonie. Wylicytuj zabieg parafinowy. Pani Ewelina Warszawin właścicielka gabinetu kosmetycznego w Goworowie ufundowała voucher na ten właśnie zabieg. Licytujcie usługi oferowane przez Okręgową Stację Kontroli Pojazdów – przegląd techniczny, wymiana opon, serwis klimatyzacji. Bardzo dziękujemy Państwu Aleksandrze i Arturowi Dudziec.

Klub Sportowy Akademia Młodego Piłkarza GOOL (Akademia Piłkarska GOOL) przekazuje Voucher na darmowe zajęcia przez 3 miesiące! Dla 2 osób.  Ta piłkarska szkółka funkcjonuje również przy Zespole Szkół nr 1 w Goworowie.  

Firma PRADOX funduje do wylicytowania karnet na 10 przejazdów tam i z powrotem na trasie Goworowo – Warszawa – Goworowo. Bardzo dziękujemy panu Michałowi Kaczmarczykowi.

Pani Katarzyna Jemielity trudni się rękodziełem artystycznym. Jeśli chcecie zdobyć jej wyjątkowe pudełko to koniecznie przyjdźcie na Finał w Goworowie. Wrzućcie do skarbonki…i cudeńko jest Wasze.

Zespół Droga na Ostrołękę przekazał dwie płyty. Weź udział w licytacji.

Czy lubicie tańczyć zumbę? To zatańczmy ją na placu podczas tego najbardziej gorącego dnia. Naszym instruktorem będzie Joanna Zglec. Będzie Power! Będzie fit!
Koszulki, kalendarze, mini skarbonki, smycze, monety Mennicy Polskiej, własnoręcznie wykonane ozdoby przez wychowanków Środowiskowego Domu Samopomocy w Czarnowie.
Naszą akcję wspomagać będą: „Albatrosy” ze Związku Harcerstwa Polskiego, Koło Gospodyń Wiejskich w Brzeźnie, Koło Gospodyń Wiejskich w Ponikwi Dużej.

Pyszna zupa, gorąca herbata i słodkie ciasta i ciasteczka.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również