2019-02-12T12:42:08+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Jazda golfem zakończona w rowie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Na poważne kłopoty naraził się wczoraj kierujący vw golfem, który wsiadł za kierownicę mimo że miał przynajmniej dwa powody by tego nie robić. Przejażdżka zakończyła się w przydrożnym rowie, a kierujący trafi przed oblicze sądu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 lutego około godziny 19:30 na ulicy Warszawskiej. Kierujący vw golfem stracił panowanie nad autem i wjechał do przydrożnego rowu. VW zatrzymał się na dachu. Po zdarzeniu kierowca poddany został badaniu alkomatem, które wskazało pierwszą z przesłanek, by tego dnia nie siadał za kierownicę – urządzenie wykazało około pół promila. Podczas dalszych czynności na jaw wyszedł kolejny z powodów, dla których mężczyzna powinien powstrzymać się od kierowania jakimkolwiek pojazdem.

- Mężczyzna od 2010 roku ma cofnięte uprawnienia na podstawie decyzji administracyjnej. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Ostrołęce – informuje aspirant Krzysztof Kolator, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Za informacje o zdarzeniu dziękujemy naszemu Czytelnikowi.

Ostrołęka,policja,wypadek,Warszawska,pijany

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.