2017-06-21T15:56:46+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Kolejni oszukani w sieci. Zapłacili za aukcję a zakupionych towarów nie otrzymali

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
1
Funkcjonariusze ostrołęckiej policji prowadzą postępowania wyjaśniające w sprawie dwóch osób oszukanych na portalach aukcyjnych. Jeden z poszkodowanych stracił 660 złotych a drugi 300 zł.

Wczoraj w godzinach południowych do ostrołęckiej komendy zgłosiły się dwie osoby i poinformowały o oszustwie podczas zakupów na portalach aukcyjnych. Pierwsza z osób około 40 – letni ostrołęczanin w kwietniu bieżącego roku za pośrednictwem portalu aukcyjnego kupił dysk do komputera  za kwotę ponad 600 złotych. Druga z zawiadamiających  osób, to mieszkanka naszego powiatu. Pod koniec lutego bieżącego roku za pośrednictwem popularnego portalu aukcyjnego kupiła telefon komórkowy za kwotę blisko 300 złotych.

- Obydwie osoby po zakupie przelały całe kwoty na wskazane przez sprzedających konta, jednak do chwili obecnej nie otrzymali oni zamówionego towaru, ani tez zwrotu gotówki. Sprawą dalej zajmują się policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją ostrołęckiej komendy – informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 13:00 22-06-2017,   -
pewnie to sprzedający towar z Chin i u nich oczekiwanie zaczyna się od 3 miesięcy i dłużej
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 13:00 22-06-2017,   -
pewnie to sprzedający towar z Chin i u nich oczekiwanie zaczyna się od 3 miesięcy i dłużej
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również