2017-11-22T13:19:20+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Konkurs. Wygraj zaproszenia na koncert Macieja Maleńczuka

REKLAMA
REKLAMA
0
0
1
Najlepszy komentarz
~Basia K., 07:09 23-11-2017,   -
Facet jak najbardziej w porządku! Bardzo lubię jego styl śpiewania !
odpowiedz   •   oceń :  
W najbliższą niedzielę przed ostrołęcką publicznością wystąpi Maciej Maleńczuk. W naszym serwisie macie okazję wygrać podwójne zaproszenia na ten koncert.

Jak je zdobyć? Konkurs startuje o godz. 16.00. Wystarczy możliwie jak najszybciej po wybiciu 16.00 napisać maila na adres reklama@eostroleka.pl z tytułem "Chcę iść na koncert Maleńczuka", a w treści wpisać imię, nazwisko i numer telefonu. Wygrywają dwie najszybsze osoby. Odbiór nagród w czwartek i piątek w naszej redakcji przy al. Jana Pawła II 132a.

Maleńczuk w Ostrołęce

26 listopada o godz. 19.00 w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce wystąpi Maciej Maleńczuk, uważany za jednego z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych. Trwa sprzedaż biletów na jego koncert.

To koncert, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie!

Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Szlugi za szlugi, Synu, Dawna dziewczyno i innych.

Maleńczukowi można zarzucić różne rzeczy ale nie to ,że jest "gupi" żeby nie zagrać największych hitów w spotkaniu PAN MALEŃCZUK "KONCERT SOLO". Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Basia K., 07:09 23-11-2017,   -
Facet jak najbardziej w porządku! Bardzo lubię jego styl śpiewania !
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.