eOstroleka.pl
Informacje Budujemy Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :

login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

Konkursu na zbiórkę makulatury i baterii rozstrzygnięty [ZDJĘCIA, WYNIKI]

drukuj |
Dział: Ostrołęka
Tagi: Ostrołęka konkurs wyniki baterie makulatura Zbiórka baterii w szkołach Zbiórka makulatury w szkołach Janusz Kotowski
fot. eOstroleka.pl
fot. eOstroleka.pl
W "pałacyku" odbyło się posumowanie dwóch konkursów organizowanych przez Prezydenta Miasta Ostrołęki. Konkursy na zbiórkę baterii oraz makulatury przeprowadzane były w ostrołęckich szkołach.

Nagrody i dyplomy zwycięzcom oraz ich opiekunom wręczył prezydent Janusz Kotowski.

W konkursie „Zbiórka baterii w szkołach” zebrano ogółem  3190,5 kg  baterii. Najwięcej bo aż 434,0 kg w przeliczeniu na jednego ucznia wypada – 1,695 kg zebrał Zespół Szkół Nr 4.

Zwycięzcami konkursu w kategorii szkół zostały następujące szkoły:
I miejsce – Zespół Szkół Nr 4, za zajęcie I miejsca zgodnie z regulaminem konkursu, otrzymał nagrodę 2 000 zł
II miejsce –, Szkoła Podstawowa Nr 5, za zajęcie II miejsca zgodnie z regulaminem konkursu, otrzymała nagrodę 1 500 zł
III miejsce - Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce, za zajęcie III miejsca zgodnie z regulaminem konkursu, otrzymał nagrodę 1 000 zł

Przyznano także nagrody indywidualne dla zwycięzców  w poszczególnych szkołach, którymi zostali:

1. Zespół Szkół Nr 4– Bartłomiej Płocharczyk,  klasa II gimnazjum,
2. Szkoła Podstawowa Nr 5 – Jakub Szewczyk, klasa IIb,
3. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 – Karolina Pędzich, klasa III Lpsa,
4. Szkoła Podstawowa Nr 6 – Dominik Sokalski, kl. VIc,
5. Gimnazjum Nr 2 –Aleksandra Jasińska, klasa IIb,
6. Zespół Szkół  Zawodowych Nr 4 – Dominika Dmochowska, klasa I Ht1,
7. Szkoła Podstawowa Nr  1 – Jakub Onyszczuk, klasa Vc,  
8. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy – Tomasz Wijkowski,
9. Zespół Szkół  Nr 3 – Michalina Liszewska, klasa III b,
10. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 – Sylwester Wiśniewski,  klasa III Tbud.,
11. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 – Adrianna Kowalkowska,  klasa III Twet.,
12. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 – Cezary Żebrowski,  klasa IV e,
13. Szkoła Podstawowa Nr 10 – Adrian Pszczółkowski, kl. VId,
14. Gimnazjum Nr 1– Daniel Magdziński, klasa IIIa,
15. I Liceum Ogólnokształcące – Olga Malinowska, klasa Iie.

W konkursie „Zbiórka makulatury w szkołach” zebrano łącznie  43 607,48 kg  makulatury Najwięcej bo aż 3820,0 kg w przeliczeniu na jednego ucznia wypada –  37,450 kg zebrał Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy.

Zwycięzcami konkursu w kategorii szkół zostały następujące szkoły:
I miejsce – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, za zajęcie I miejsca zgodnie z regulaminem konkursu, otrzymał nagrodę 2 000 zł
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6, za zajęcie II miejsca zgodnie z regulaminem konkursu, otrzymała nagrodę 1 500 zł
III miejsce - Zespół Szkół  Nr 4. za zajęcie III miejsca zgodnie z regulaminem konkursu, otrzymał nagrodę 1 000 zł

Przyznano także nagrody indywidualne dla zwycięzców  w poszczególnych szkołach, którymi zostali:

1. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy – Anna Gabryś,
2. Szkoła Podstawowa Nr 6 – Jakub Owczarek, klasa VI a,
3. Szkoła Podstawowa Nr 6 – Jakub Sagała, klasa Va,
4. Zespół Szkół Nr 4– Kacper Bandrowski,  klasa Szk. Podstawowej,
5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 – Szymon Magdaleński, klasa IIIT.bud.,
6. Gimnazjum Nr 5 –Joanna Drzyzuła, klasa IIc,
7. Gimnazjum Nr 2 –Patrycja Dzierzgowska, klasa IIb,
8. Szkoła Podstawowa Nr 5 – Jakub Mrozek, klasa Ia,
9.Zespół Szkół  Zawodowych Nr 4 – Sara Kulikowska, klasa IIIe,
10. Zespół Szkół  Nr 3 – Anita Grabowska, klasa Ib,
11. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 – Karol Wawrzyszczak,  klasa Ii,
12. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 – Sylwia Stolarczyk,  klasa III Lpsa,
13. Gimnazjum Nr 1– Kinga Ogrodnik, klasa IIi,
14. Szkoła Podstawowa Nr  1 – Jakub Szpondowski, klasa VI d,  


Wszystkie szkoły uczestniczące w konkursach otrzymały dyplomy a zwycięzcy indywidualni                               w poszczególnych szkołach dyplomy za zajęcie pierwszego miejsca w szkole.


Galeria do artykułu :

1001-100


Zobacz również:


Wasze opinie


Artykuł archiwalny brak możliwości komentowania.

KALENDARZ IMPREZ
wrzesień 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
28
 
29
 
30
 
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
 
25
26
27
28
29
30
 
1



O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2017 CYBERMEDIA
       czas: 0.71 s.