2017-11-29T08:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Mikołajki w Galerii Bursztynowej

REKLAMA

Galeria Bursztynowa zaprasza w niedzielę, 3 grudnia wszystkie dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Podczas tegorocznej edycji mikołajkowej imprezy każde dziecko będzie mogło osobiście wręczyć list Mikołajowi z prośbą o wymarzony prezent pod choinkę. Najciekawsze listy zostaną zrealizowane przez organizatora.

Galerię Bursztynową, jak co roku z okazji nadchodzących Mikołajek, odwiedzi Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci będą mogły zrobić sobie bezpłatnie zdjęcie z Mikołajem i jego pomocnikami, a pamiątkową fotografię wydaną na miejscu zabrać do domu. Mikołaj będzie również wręczał upominki najmłodszym za okazaniem paragonu na kwotę min. 50 zł. Liczba wydanych upominków będzie ograniczona do 500 sztuk.

W tym roku grzeczne dzieci będą mogły także osobiście wręczyć list Świętemu Mikołajowi, w którym poproszą o wymarzony prezent pod choinkę. Organizator wybierze najciekawsze listy i spełni marzenia kilkorga dzieci. Na najmłodszych będą czekały także warsztaty wykonywania świątecznych pudełek na prezenty oraz bezpłatna fotobudka.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie centrum handlowego bursztynowa.pl

 

Artykuł sponsorowany.