2017-06-27T12:36:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Mobilne kino i Food Truck w Łomży [Konkurs!]

REKLAMA
REKLAMA

Galeria Łomża zadbała o to, aby najbliższy weekend w mieście upłynął pod znakiem doskonałej zabawy. Od 30 czerwca do 2 lipca przy centrum handlowym odbędzie się Wielki Letni Piknik, którego atrakcjami będą  mobilne kino oraz wyjątkowa uczta smaków świata, którą zapewnią food trucki.

Mobilne kino wystartuje w piątek 30 czerwca o godzinie 20.00. W jego repertuarze znajdzie się familijny film pt.  “Sawa, mały wielki bohater” a także pozycja dla dorosłych – „Love, Rosie”. Ostatni pokaz zakończy się o północy.

Food trucki za sprawą wyjątkowych potraw przeniosą smakowo uczestników imprezy nawet na cztery kontynenty. Piknik kulinarny będzie towarzyszył mieszkańcom Łomży przez cały weekend od 30 czerwca do 2 lipca. Każdy z 10 samochodów będzie serwował oryginalne potrawy: od tradycyjnych, slowfoodowych burgerów, poprzez zapiekanki, aż po lody molekularne! Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.

Wielki Letni Piknik będzie miał miejsce obok Galerii Łomża, przy Alei Piłsudskiego.

 

UWAGA! KONKURS!

Portal eOstroleka.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania są Vouchery na dania z FoodTrucków!!!

Voucher umożliwia odbiór jednego dania w dowolnie wybranym FoodTrucku!

Jak wygrać vouchery? Należy wysłać maila na adres reklama@eostroleka.pl, w tytule wpisując KONKURS FoodTruck, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu. Konkurs startuje o 14.00, wygryją cztery najszybsze osoby!

Zwycięzców poinformujemy mailowo lub telefonicznie.

REKLAMA