2017-10-09T18:14:42+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Motocyklista z narkotykami zatrzymany po policyjnym pościgu

REKLAMA
fot. KWP Radom
0
0
0
Pirat drogowy na motocyklu został zatrzymany po policyjnym pościgu. Przy zatrzymanym 30-latku znaleziono niemal kilogram narkotyków.

W ubiegłym tygodniu policyjni motocykliści z radomskiej drogówki kontrolowali prędkość z jaką poruszają się pojazdy na terenie gminy Przytyk. W miejscowości Dęba zauważyli motocykl marki Yamaha, który przekracza dozwoloną w tym miejscu prędkość. Gdy funkcjonariusze chcieli zatrzymać pojazd do kontroli, kierujący zignorował polecenia policjantów. Nie zatrzymał się do kontroli, przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali motocykl, którym kierował 30-latek z Puław. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, natomiast po kontroli jego bagażu okazało się, że w plecaku ma niemal kilogram suszu marihuany.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, następnie został doprowadzony do prokuratury. Teraz odpowie za niezatrzymanie się do kontroli oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków. Śledczy wnioskowali o tymczasowy areszt dla 30-latka i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

Aresztowany w przeszłości był już karany i za przestępstwa, których się dopuścił będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również