2017-10-23T11:20:27+02:00 eOstroleka.pl 2 1 4 75%
Ostrołęka,

Nastroje we Dwoje i spektakl „Flirt każdego może spotkać” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. OCK
REKLAMA
3
1
1
Najlepszy komentarz
~Ja, 11:55 23-10-2017,   0%
Podobało mi się :)
odpowiedz   •   oceń :  
W Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się spektakl „Flirt każdego może spotkać”. Widzowie usłyszeć mogli piosenki francuskie w tłumaczeniu Wojciecha Młynarskiego wykonywane przez artystów Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk.

Spektakl „Flirt każdego może spotkać” odbył się w ramach cyklicznego programu Nastroje we Dwoje. Tym razem na scenie OCK zaprezentowali się artyści znani na co dzień z Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk - Katarzyna Grysko, Joanna Cierniak, Renata Dworak, Marian Chrobok i Dariusza Żaczek. Widowisko współtworzyli muzycy Śląska: Krzysztof Anczyk (piano), Piotr Mazur (kontrabas), Tomasz Lensky (klarnet), Krzysztof Kawa (skrzypce). Ruch sceniczny - Katarzyna Grysko, scenografia - Magdalena Gera.

Piękne głosy, klimat paryskich teatrów i największe przeboje francuskich gwiazd – to wszystko połączył „Flirt”, który „każdego może spotkać…”. Widzowie są świadkami powstawania czegoś niezwykle pięknego i szlachetnego, co rodzi się powoli - flirtu, zarówno głównych bohaterów widowiska, jak i artystów Zespołu „Śląsk” z nową formą ich artystycznej ekspresji.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Ja, 11:55 23-10-2017,   0%
Podobało mi się :)
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.